Коли бракує слів: Вино “Небесна сотня” та пиво “Сила”

Існує такий міф повязаний з радянським автомобілем “Побєда”. Ніби то спочатку авто хотіли назвати “Родина”. І коли в червні 1944 року Сталіну презентували перший зразок автомобілю, він запитався у конструкторів: “И почём мы будем Родину продавать?”. Кажуть після цього конструктори швиденько запропонували Сталіну запасний варіант назви – “Побєда”.

Звісно це легенда. Навряд чи насправді так було. Але як кажуть в кожній легенді є доля легенди.

У кожного народу, у кожній країні є певні сакральні символи, не обовязково матеріальні. Як правило ці символи символізують історію та ріст народу. Як правило вони окроплені сльозми та кровю. І є сакральною памяттю.

Тому, коли я бачу вино з назвою “Небесна сотня” чи пиво з назвою “Сила” з зображенням зруйнованого донецького аеропорта, в мене тільки одне слово – п…ць. Це ж яким треба бути, щоб використовувати у своєму бізнесі такі назви? Що треба мати у голові і в душі?

А ви прийшли і постукали в кожні двері, зайшли у кожну родину тих, хто втратив рідних на Грушевського чи в Донецькому аеропорті? Ви їх спитались, чи вони згодні щоб кров їх рідних продавалась на етикетках алкогольних виробів?

Головне не зупиняйтесь. Рвіть шаблони. Підскажу варіанти за безплатно. Горілка “Іловайський градус”, коньяк “Дебальцевський прорив”.

Для інформації вино “Небесна сотня”, в числі інших вин буде презентовано на першому вінницькому фестивалі “БОЖЕ ЛЛЄ”, що пройде 8 грудня у Вінниці.

А пиво “Сила” випускається у Львові з 2015 року. Правда слід сказати, що виробниками пива на сьогодні етикетка пива змінена. Тепер на ній Кремль, над яким розвівається український прапор. Очевидно зрозуміли і зробили ребрендінг.

Кому цікаво, може це загуглити в інтернеті

Звісно не мені судити. Я висловив свою думку. Слово за вами, читачами. Я просто уявив собі таку картину як вино “Небесна сотня” побачили б батьки когось з убієнних на Грушевського. Мені від того стало бридко. Хтось кров пролив, а хтось …

Хоча звісно це лише моя думка.

Автор: Богдан Кривень

Джерело: ЧБ ІНФО

Comments

comments