Мати трьох дітей влаштувала відверту післяпологову фотосесію, щоб стати впевненішою

Після народження трьох дітей упродовж одного року Мелані Варни було важко сприйняти своє нове тіло. Однак відверта і сексуальна фотосесія з чоловіком допомогла молодій матері знову набути впевненості в собі і своєму тілі.

Мелані Варни і її чоловікові Геббі Мейсону пощастило стати батьками трьох дітей протягом одного року – точніше, 364 днів. Мешканка Ванкувера народила хлопчика 11 березня 2013 року, а вже 10 березня 2014 на світ з`явилися дівчатка- близнючки. Але, незважаючи на радість материнства, Мелані було важко примиритися зі своїм новим тілом, яке здавалося їй чужим.

У цей час фотограф Тріна Кері, з якої Мелані доводилося співпрацювати раніше, розмістила оголошення про пошук пари для зйомки інтимної фотосесії в озері. Геббі і Мелані запропонували свою пару і виявилося, що вони ідеально підходять для задуму фотографа.

Тріна розповіла, що хоче навчити чоловіків і жінок, як повернути собі впевненість. «Щоб бути красивим, не потрібно бути ідеальним в усіх відношеннях».

Мелані в свою чергу сподівалася, що ця зйомка допоможе їй «любити себе як  Мел»,  а не тільки « як маму »  і побачити себе очима чоловіка.


Мелані і Тріна сподіваються, що фотографії допоможуть і іншим мамам, яким важко примиритися з новими формами після пологів.

За матеріалами

Comments

comments