Намічається скандал: у мережі набуло резонансу відео напівоголеного танку прикордонниць (18+)

У соцмережах набуло розголосу відео, на якому українські прикордонниці демонструють сексуальні танці у спідній білизні.

Як пояснив спікер Держприкордонслжуби Олег Слободян, відео було відзняте у 2012 році. При цьому курсантки перебували у вільний від служби час у місці свого проживання, тому вагомих порушень дисципліни чи правопорядку у їхніх діях не вбачали та не вбачають, – пише Телеканал новин 24

Шановні колеги, які розганяють відео про танці прикордонниць в білизні. Не варто робити із цього сенсації. По-перше,…

Gepostet von Oleh Slobodyan am Mittwoch, 20. Juni 2018

Відповідний ролик опублікувала спільнота “Підслухано у Великих Мостах”.

У підписі до відео зазначається, що його було знято у селищі Оршанець Черкаської області, де розміщується Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби, однак героїні кадрів могли служити і у Великих Мостах Львівської області.

До слова, у ролику найзапальніше танцює дівчина у береті та погонами на ліфчику: в руках вона тримає палицю, яку і використовує під час танцю.

До слова, дівчата відриваються під пісню Gentleman корейського виконавця Psy, який набув популярності завдяки своєму Gangnam Style.

Увага! Відео лише для повнолітніх (18+)

Нове обличчя кордону, прикордонниці після урочистостей пішли в запал))

Нове обличчя кордону, прикордонниці після урочистостей пішли в запал))Надіємося, що наші прикордонниці такого не роблять))Це відео з Оршанця, але придивіться, є чутки, що дівчата служили й в Мостах))Вподобай Підслухано в Великих Мостах, щоб знати всі новини Великомостівської ОТГ!

Gepostet von Підслухано в Великих Мостах am Sonntag, 17. Juni 2018

Comments

comments