Неочікувано: Геймерів офіційно визнали психічно хворими людьми

Виявляється, нестримна пристрасть до комп’ютерних ігор – не дурна звичка, а справжнісіньке захворювання. ВООЗ оголосила про включення ігрової залежності в Міжнародну класифікацію хвороб 11-го перегляду. Вона вийде в 2018 році.

Про це повідомляє ZIK, із посиланням на «Point»

В даний час в чорновому варіанті наявного документа Всесвітньої організації охорони здоров’я значиться, що людину можна визнати залежним від відеоігор в тому випадку, якщо сидіння за комп’ютером превалює над усіма іншими життєвими інтересами.

Зате в оновлену версію МКХ увійде новий термін, який запропоновано називати «ігровим розладом».

Розглядатися він буде в якості очевидної загрози здоров’ю, що вимагає контролю докторів і лікування. Під ігровим розладом розуміється не тільки залежність від відеоігор, але більш детальна розшифровка терміну стане доступна тільки після публікації готового документа.

Для довідки: Міжнародна класифікація хвороб (МКХ-10) – загальноприйнята у світі стандартна методика зі збору даних про смертність і захворюваність. МКХ дозволяє зіставляти інформацію в усіх країнах і обмінюватися їй послідовним і стандартизованим способом. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/12/22/geymeriv_ofitsiyno_vyznaly_psyhichno_hvorymy_lyudmy_1231371

Comments

comments