Пішов із життя найвідоміший плейбой сучасності: на його рахунку шість тисяч жінок

Італієць Мауріціо Занфанті відійшов у вічність в 63 роки під час сексу з молодою туристкою з Румунії

Смерть чоловіка, якому приписують 6000 тисяч жінок, стала топ-темою не тільки в місцевих ЗМІ, так як слава про любовні подвиги колишнього промоутера нічного клубу розійшлася по кільком країнам.

23-річна румунка, не називаючи свого імені, розповіла, що сталося в фатальну ніч середи, 25 вересня.

“Він був в порядку, ми зайнялися коханням у машині, а коли я одягалася, йому стало погано, він важко дихав. Він помер у мене на руках”, – цитує дівчину Corriere.it.

Тоді туристка викликала швидку, але медики констатували смерть Мауріціо Занфанті від інфаркту. Вона заявила, що перед смертю він просив тримати його за руки. За словами дівчини, вона знала ловеласа протягом двох років. Вона заперечує, що Мауріціо приймав наркотики або віагру, принаймні, вона цього не бачила.

На піку “популярності” Мауріціо Занфанті був в 70-80 роки. У 17 років він влаштувався в нічний клуб Blow Up в Ріміні – найбільшому італійському курорті на адріатичному узбережжі. Також, працюючи в туристичному агентстві, їздив до Скандинавії, і там він знайшов не один десяток прихильниць.

Свого іміджу – світле волосся до плечей, прикраси, наполовину розстібнута сорочка – він не зраджував аж до смерті. В молодості Мауріціо Занфанті любив ходити в жилетках на голе тіло, шкіряних штанях і високих гостроносих черевиках.

За легендами у нього було близько 150 дівчат в сезон, рекорд – 207 коханок за літо. Своє останнє інтерв’ю Мауріціо дав Bild в 2014 році. Тоді йому було 59 років, і він заявив, що вже старий для сексу.

Кілька жінок після новини про смерть Мауріціо Занфанти надіслали пресі свої спогади про початківця. Серед них 50-річна Метте Хомбург, норвежка, у якої двоє дітей. Вона розповіла, що познайомилася з Мауріціо в 1984 році і по вуха закохалася в “милого і дотепного” італійця. Вона знала, що він має безліч дівчат, але їй “було все одно”.

Поховають Мауріціо Занфанті в суботу, 29 вересня.

Джерело: Politeka

Comments

comments