“Ще донедавна Ломаченко і Усик об’єднували країну. А зараз…” – Жан Беленюк

Український борець, депутат від фракції “Слуга народу” Жан Беленюк пообіцяв поговорити з боксером Василем Ломаченком через відео з російським спецназом, який той опублікував в Instagram.

Про це він заявив у програмі Вацко Live, пише УНІАН.

“Чесно кажучи, я його не зрозумів. Мені треба з ним поговорити, щоб зрозуміти, що він хотів цим показати. Я не хочу коментувати, тому що я з ним не спілкувався. Дуже складно зрозуміти за відео, що він хотів. Зрозуміло, що там начебто благі наміри, але те, яким чином це було показано, я не зрозумів”, – заявив Беленюк.

Депутат вважає, що Ломаченко – це українець, який об’єднує Україну.

“Я вважаю, що Василь Ломаченко – унікальна людина, боксер і улюбленець абсолютно всіх українців. До останнього часу був точно. Це та людина, як і Олександр Усик, хто у дні виступів об’єднує всю Україну від заходу до сходу. Вважаю, що не потрібно їм втручатися в подібні речі”, – сказав Беленюк.

Беленюк порадив українським боксерам перекласти ведення сторінок у соцмережах на PR-фахівців.

“Просто несіть славу Україні, а все інше потрібно відкидати на другий план. Просто будьте загальними улюбленцями. У Василя, як і у Олександра Усика, мають працювати люди, які формують стратегію розвитку Instagram. Вони мають контролювати такі речі”, – зазначив Жан Беленюк.