У Китаї в 5-річного хлопчика просто в мозку виріс майже десяток зубів

У Китаї лікарі видалили з мозку маленького хлопчика 9 зубів, які виросли на невиявленій пухлині.

Про це повідомляє ТСН, із посиланням на Mirror.

Батьки п’ятирічної дитини відвезли її до лікарні після того, як вона впала, почала блювати та скаржитися на головний біль. Сканування виявило гідроцефалію – водянку головного мозку – а також об’єкти з високою щільністю поблизу стовбура мозку.

AsiaWire

У провінції Чжецзян хлопчику зробили МРТ і виявили в мозку кісткові утворення. Під час операції, що тривала 6 годин, дитині з мозку видалили дев’ять зубів. Згодом у нього також діагностували тератому – складну пухлину, що складається з декількох видів тканин.

AsiaWire

“Усім відомо, що лейкемія – найпоширеніший серед дітей вид раку, але мало хто знає, що другими за частотою є пухлини центральної нервової системи”, – розповів лікар хлопчика.

AsiaWire

За його словами, серед пухлин мозку тератоми зустрічаються рідко і становлять лише 5 відсотків випадків. До того ж виявити їх дуже складно.

Також лікар додав, що коли у дитини починаються головний біль та блювота, більшість батьків йде до гастроентеролога, хоча причиною може бути пухлина мозку. Тож якщо симптоми не припиняються протягом чотирьох тижнів, медик закликає відвести дитини на сканування мозку.