10 найбезпечніших міст світу для туристів

Куди поїхати, щоб не хвилюватися за своє життя та здоров’я? Видання The Economist опублікувало індекс безпечності міст світу.

Редакція проаналізувала, у які міста світу туристам варто їхати і які критерії оцінювання набрали найбільше балів, – пише OBOZREVATEL .



Рейтинг складався з урахуванням багатьох аспектів, зокрема: рівень криміногенності, цифрової безпеки, розвиток сфери охорони здоров’я, дії влади під час пандемії і навіть показники смертності.

Копенгаген (Данія)

Столиця Данії очолила рейтинг завдяки великій кількості парків, зелених насаджень, чіткого протоколу щодо COVID-19, довірі місцевих до влади та низькому рівню корупції. Копенгаген далеко не вперше займає лідируючі позиції у світових топах. У попередні роки місто вже носило титули найкомфортнішого для життя, найщасливішого та найкраще спланованого.

Копенгаген часто займає лідируючі позиції у світових топах.

Торонто (Канада)

Місто отримало найвищі бали у сферах інфраструктури та безпеки довкілля. Велику роль відіграли інклюзивні програми з вакцинації. Вони передбачали першочергове щеплення на дому людей, які не можуть самостійно дістатися лікарень. Це збільшило рівень обізнаності людей щодо пандемії та довіри до влади. Експерти вважають, що відчуття безпеки у Торонто – це ще й результат довгої історії багатокультурного міста. Тут змішалися представники різних етносів, які не відчувають жодних утисків щодо своїх національних меншин.

Торонто отримало найвищі бали у сфері безпеки довкілля.

Сінгапур

Найвищих показників місто досягло у сфері цифрової безпеки. Сінгапур швидко впроваджує у звичне життя людей новітні технології. Так вже у перші місяці пандемії влада ввела цифровий моніторинг та відстеження контактів, що забезпечило менший рівень розповсюдження вірусу. Також Сінгапур може пишатися одними з найвищих у світі показниками вакцинації. 80% дорослого населення вже щеплені.

Туристи також мають встановлювати на телефоні спеціальні додатки, які допомагають контролювати кількість людей у приміщеннях та біля різних пам’яток. Також ці програми надсилають повідомленням вам та місцевим службам охорони здоров’я у випадку, якщо ви контактували з хворим.

Сінгапур швидко впроваджує новітні технології.

Сідней (Австралія)

Ще на початку пандемії Австралія повністю перекрила кордони, що забезпечило найнижчі показники смертності у світі. Влада донині проводить масштабну кампанію з вакцинації. Проте це не єдина сфера, у якій місцеві та туристи почуваються захищеними. Завдяки програмі “розумне місто” рівень злочинності у Сіднеї абсолютно незначний. Майже всюди розміщені різноманітні датчики та камери спостереження, які цілодобово захищають населення. Приїжджі зазначають, що вони можуть не боятися нападів чи грабіжок, адже поліція приїде на місце злочину ще до його завершення.

Рівень злочинності у Сіднеї абсолютно незначний.

Токіо (Японія)

Місто увійшло у топ-5 за показником безпечності інфраструктури. Під час оцінювання враховувались зручність для пішоходів та водіїв, транспортні мережі і кількість аварій на

У місті ввели систему знижок для людей із паспортом вакцинації. І це стосується навіть приїжджих. Також у японській культурі закладені велика повага один до одного та шанобливе ставлення до оточення. Тож навіть якщо ви загубите гаманець з великою сумою грошей, вам його повернуть у той же день.

Токіо увійшло у топ-5 за показником безпечності інфраструктури.

Амстердам (Нідерланди)

Місто увійшло у лідируючу трійку за показником особистої безпеки. Крадіжки або шахрайство – тут неприпустима річ, яка трапляється вкрай рідко. Проте досі існує проблема з незаконним розповсюдженням синтетичних наркотиків. Влада намагається боротися з цією ситуацією.

В Амстердамі встановлена велика кількість камер спостереження, за допомогою яких правоохоронці цілодобово контролюють безпеку в місті. Пріоритетною сферою розвитку влада вважає туризм, тож робить усе можливе для забезпечення комфортних умов для тих, хто відпочиває.

В Амстердамі високий показник особистої безпеки.

Веллінгтон (Нова Зеландія)

Місто посідає першу позицію у сфері екологічної безпеки. Тут вже давно звичною річчю стало сортування сміття, бережне ставлення до природи, повторне використання речей. У Веллінгтоні діє заборона на паління у громадських місцях, що забезпечує додатковий комфорт місцевим та відпочивальникам.

Туристам у цьому місті нічого боятися. Навіть на найгаласніших вулицях із великою кількістю людей завжди безпечно. Тим більше, що влада серйозно ставиться не лише до контролю злочинності, а й до виконання усіх протиепідемічних норм та протоколів.

Веллінгтон займає першу позицію у сфері екологічної безпеки.

Гонконг (Особливий автономний район (Китай)) і Мельбурн (Австралія)

Ці два зовсім різних міста розділили між собою восьму позицію, набравши однакову кількість балів. Гонконг приємно вразив експертів у сфері охорони здоров’я та захисту населення під час пандемії. Також зазначається, що в місті дуже зручна інфраструктура. А Мельбурн показав високі результати під час кампанії з вакцинації.

Гонконг має великі успіхи у сфері охорони здоров’я.

У цих містах туристи можуть почуватися абсолютно безпечно, адже вони постійно перебувають під захистом правоохоронців. Інноваційні технології, які активно застосовуються в Гонконгу та Мельбурні, дозволили в рази знизити рівень злочинності.Мельбурн показав високі результати під час кампанії з вакцинації

Стокгольм (Швеція)

Особиста безпека в цьому місті залишається на найвищому рівні вже не перший рік. Експерти вважають, що така ситуація склалася завдяки високому показнику соціального капіталу та згуртованості населення. У результаті цього виникає відчуття єдності, спільних цінностей та приналежності до єдиної нероздільної групи, у якій кожен щось значить. Так люди менш схильні до скоєння злочинів, а отже і життя у місті стає комфортнішим та безпечнішим як для місцевих, так і для туристів.

Особиста безпека в Стокгольмі залишається на найвищому рівні.

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини