10 цікавих способів використання Кока-Коли

1-ispolzovanie-koka-koli

1. Якщо ви спалили каструлю, налийте в неї Колу і доведіть до кипіння. Так можна домогтися первинного стану каструлі.

2. Дуже легко можна зробити будь-яку фотографію зістареною. Для цього потрібно лише злегка намочити фотографію Кока-Колою і швидко витерти. Тільки ні в якому разі не робіть фотку занадто вологою, інакше зіпсується.

3. Якщо ви пофарбували волосся і воно вийшло дуже насиченого кольору, то Кола допоможе вам зробити його трохи світлішим.4. Якщо старі монети замочити в Колі, то вона зробить їх більш блискучими.

5. Налийте Кока-Колу в ваш чайник і залиште її там на весь день. Вона видалить весь накип і чайник буде всередині як новий.

6. Якщо налити Колу в унітаз, то вона зробить його помітно чистішим.

7. Спробуйте зробити чудовий соус, змішавши Колу і соус у відношенні 1:1. Намажте цим м’ясо курчати до початку готування. Виходить дуже смачно!

8. Налийте Коли в пласкі широкі блюда та розставте у себе в саду. Це допоможе вам позбавитися від слимаків. Їх приваблює солодкий запах цього напою, якщо вони потраплять в цю посудину, то вибратися вони вже не зможуть.

9. Якщо ви не можете відкрутити болт через те, що він заіржавів, то спробуйте зробити так: візьміть ганчірку, опустіть її в Кока-Колу і обмотайте навколо болта. Залиште все це на кілька годин. Після цього буде легше відкрутити болт.

10. Почистіть ваші коштовності. Просто помістіть їх у склянку Коли, а потім легенько потріть їх щіткою. Тільки не робіть цього, якщо на ваших прикрасах є які-небудь камені.

За матеріалами Блискавка.