112-річна британка поділилася з журналістами секретом свого довголіття

Британка Грейс Джонс, яка відзначила днями свій 112-й день народження, зустріла журналістів і розповіла їм свій секрет довголіття. Разом з Грейс була її 80-річна дочка Дейдре, і обидві вони сказали, що, не дивлячись на свій вік, почувають себе чудово.

Грейс Джонс в 1930-х роках.

Грейс Джонс (Grace Jones) зараз вважається найстарішою мешканкою Великобританії, після того, як в серпні цього року в віці 113 років померла інша рекордсменка країни Олів Евелін Боара. До цього рекорд тримала інша дама 1899 року народження, яка була повною тезкою Грейс Джонс. Та британка теж дожила до 113-го дня народження і померла в листопаді 2013 року.Грейс Джонс впевнена, що секрет її довголіття в умінні стримувати себе в задоволеннях і розвіювати свій стрес.

Природно, в першу чергу журналісти, які зустрілися з Грейс, запитали про її самопочуття і про її секрет довголіття.

«Так простий секрет. Чарочка віскі на ніч. Я дотримуюся цієї традиції ось уже 62 роки. Почала, коли відзначила свої 50, ну і далі щоночі пропускаю перед сном стопочку віскі, і зупиняти не збираюся. Тим більше, що мій лікар мені теж сказав, мовляв, Грейс, пий і далі, це добре для твого серця ».

Це може здатися надуманим, врешті-решт, кому невідома згубна сила алкоголю, але насправді в цьому є свій сенс. У малих дозах алкоголь, особливо якщо його прийняття зведено в ритуал, здатний допомогти здолати денний стрес. А менше стресу – довше життя. Інша довгожителька Бетті Уайт, яку багато хто пам’ятає її за роллю покоївки в серіалі «Санта-Барбара», також підтвердила цю теорію: трохи алкоголю на регулярній основі здатне робити чудеса. Головне тут – не захоплюватися.

Грейс і Леонард Джонс.

«Я відчуваю себе так, ніби мені 60 років», – каже 113-річна Грейс.

І її дочка підтверджує:

«Моя мама просто неймовірна людина. Вона все ще дуже піклується про свій зовнішній вигляд. Коли вона вийшла заміж за мого батька, вона стала світською дамою. Їй подобаються зустрічі з людьми, вона все ще любить читати книги, дивитися телевізор. Щотижня вона відправляється на Бродвей, щоб купити щось для себе, якщо погода дозволяє. У неї відмінне здоров’я, ну, може, вона стала трохи гірше чути, ніж раніше ».

Грейс визнає, що маленька чарочка віскі на ніч допомагає їй розслабитися після довгого дня.

Чоловік Грейс помер у віці 79 років в 1986 році після 53 років шлюбу. Сама Грейс не сиділа склавши руки, її життя було наповнене подіями і улюбленою роботою – вона керувала фабрикою з виготовлення дамських капелюшків. Зараз вона живе у великому особняку.

Грейс зі своєю 80-річною дочкою Дейдре.

«Вона чудова, вона красива і розумна, – говорить про свою матір Дейдре. – Вона все ще сповнена життя. Їй подобається чарочка віскі перед сном, і, власне кажучи, чому ні? Вона дотримується цієї традиції вже більше 60 років, і я мушу зізнатися, це відмінний спосіб розвіятися в кінці дня. Тим більше, очевидно, що моїй мамі це йде на користь ».

За матеріалами Неймовірно.