14 міфів про тіло людини, в які ви вірили роками

Як відомо, не варто вірити всьому, що говорять, проте іноді ми буваємо трохи наївними. Деякі особливо живучі міфи про те, як функціонує тіло людини, виглядають переконливо, хоча насправді зовсім помилкові.

Нові міфи виникають щодня. Давайте поглянемо на деякі з них, перш ніж розповідати їх іншим.

1. Що б вам не говорили в дитинстві, якщо скошують очі, вони не залишаться в такому положенні назавжди.

2. Читати у темряві не шкідливо для зору, хоча це складніше, ніж при світлі. У сітківці ока є 2 види чутливих до світла клітин – палички і колбочки. При читанні в темряві очей починає використовувати палички замість колб, що ускладнює читання.



3. Поїдання моркви у великих кількостях не покращує зір.


4. «Ми використовуємо лише 10 відсотків мозку» – це твердження не зовсім вірне. Насправді ми використовуємо всі доступні ресурси, але просто не одночасно.

5. На перетравлення жувальної гумки не потрібно 7 років. Вона виводиться так само, як монетки та іграшкові солдатики, яких іноді ковтають діти.

6. Стать дитини не можна визначити по тому, високо чи низько розташований живіт вагітної жінки. Збіги можуть навести на думку, що така закономірність є, але це не так.

7. Професійна чистка нальоту із зубів не заподіє їм шкоди, навіть навпаки!

8. Холодний душ не знижує статевого потягу. Шок може трохи відволікти, але не більше того.

9. Біологічний годинник цокає не тільки у жінок. Здатність чоловіка зачати дитину зберігається все життя, проте з віком ймовірність появи проблем зростає.

10. Волосся не росте швидше від того, що його обрізали. Так може здатися, але насправді волосся росте з тією ж швидкістю.

11. Ви не заробите артрит, хрускаючи кісточками пальців. А ось роздратування у друзів точно викличете.

12. Їжа після восьмої вечора не веде до збільшення ваги. Обмін речовин не змінюється, отже відмова від їжі в нічний час просто знизить кількість спожитих калорій.

13. Є мільйон способів позбутися гикавки, проте спроби сильно налякати гикаючого нічого не дадуть.

14. Безпечної засмаги не існує. Ультрафіолетові промені А, використовувані в соляріях, настільки ж небезпечні, як і промені В.

За матеріалами Всвіті.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини