22 факти, які змусять вас прокинутися й бути щасливими

Продовжуємо ділитися “рецептами щастя”, тобто фактами й світоглядними принципами, які допомагають нам відчути, зрозуміти, а також цінувати себе, а також любити цей світ і це життя. Пропонуємо статтю Марка Черноффа про 22 суворих, але правдивих факти, які допоможуть нам прокинутися і стати успішними й щасливими.

Після того, як ви отримаєте кращі знання,
ви зможете робити кращі речі

Ми отримуємо безліч дивовижних листів від дивовижних людей щодня. Сьогодні вранці я отримав три, які дійсно вразили мене. Поважаючи приватне життя кожної людини, я поділюся з вами лише одним маленьким абзацом – невеликою історією – з кожного з цих листів. Я знаю, що ці історії змусять вас думати:

– “Моя мама є здоровою 55-річною людиною, яка успішно володіє і управляє популярною пекарнею в центрі міста – мрією всього її життя. 15 років тому їй поставили діагноз – 3 стадія раку молочної залози. Перед обличчям можливої смерті вона залишила свою роботу клерка в магазині, відкрила пекарню, почала хіміотерапію та променеву терапію, і мала успіх на всіх фронтах”.

– “У другій половині дня мій товариш по команді зламав праву руку під час нашої першої гри сезону. Це була насправді його перша гра за останні два роки, після того, як лікарі сказали йому, що він ніколи не буде грати знову після операції на коліні. Цього вечора, коли я зайшов до нього, я припускав, що він буде страшенно засмучений. Замість цього він усміхнувся і сказав: “Ця година, яку я провів на полі сьогодні, недавно була тільки мрією».

– “Двоє з моїх колишніх колег фактично сміялися наді мною в минулому році, коли я сказав їм, що мрію відкрити свій власний перукарський салон. Коли я говорив з вами того ж дня, ви сказали приблизно таке: “Ми знаємо чимало людей, які пішли за своєю мрією і досягли успіху. Одна річ, яка у них була спільною, – це те, що вони сміялися в процесі реалізації мрії”. Ну, я радий сказати, що я відкрив свій салон шість місяців тому, і бізнес – це чудово!”

Так що ви думаєте? Для мене, перш за все, ці історії нагадують мені, що жити повноцінним життям нелегко, і це, звичайно, не гарантується, але цілком можливо. З правильним ставленням і наполегливістю, правильними цінностями і зусиллями.

Ось кілька гірких істин, які, як я сподіваюся, змусять вас прокинутися і мотивують вас, щоб наважитися на зміни і прожити свою версію великого життя.

1. Ніхто не може дати вам точні відповіді, які вам потрібні, щоб бути щасливими й успішними.

Є багато важливих відповідей, які тільки ви можете дати собі, – через особистий досвід і саморефлексії. Так що перестаньте слухати те, що світ говорить про те, що ви повинні хотіти. Почніть слухати себе, щоб зрозуміти, хто ви є. Після того, як ви прийдете до себе, прийде час, коли ви, нарешті, отримаєте те, чого ви хочете. Колись в розпалі хаосу життя і суєти ви перестанете помирати і десь з глибини душі заволаєте “ВИСТАЧИТЬ!” Цей момент і є переломним. Саме він веде до щастя і успіху.

2. Ті речі, що ми робимо правильно, часто не є тими правильними речами, які потрібно робити.

Завжди краще йти повільно в правильному напрямку, ніж швидко в неправильному напрямку. Запитайте себе, чи те, що ви робите, наближає вас до місця, де ви хочете бути. Знайте, що робити правильні речі набагато важливіше, ніж робити речі правильно. Немає нічого настільки марнотратного, як робити з великою майстерністю те, що не повинно бути зроблено взагалі.

3. Найнещасніші ті люди, які турбуються найбільше про те, що кожен думає про них.

Правду кажучи, у вас немає нічого, що потрібно комусь доводити, але є все, щоб бути щасливим і жити так, як ви хочете. Нехай думки інших просто інформують вас. Не дозволяйте їм обмежувати вас.

4. Люди, якими ви оточили себе, допоможуть вам розвиватися або зламають вас.

Оточіть себе позитивними людьми – позитивним впливом. Нехай вони будуть тонким, але безперервним нагадуванням, щоб ви були найкращою версією вас.

5. Відкритість і чесність можуть не зробити вас найпопулярнішою людиною в кімнаті.

Але це дасть вам правильних друзів і контакти.

6. Ви завжди будете неймовірно недосконалими.

Якщо ви будете чекати, доки ви станете “ідеальними”, перш ніж поділитися своїми історіями, ідеями, талантами і подарунками зі світом, то ніхто ніколи нічого не почує і не отримає від вас.

7. Комфорт є основною причиною смерті мрій.

Зрештою, ви можете бути або зручним для інших, або сміливим, але не відразу і тим, і тим.

8. Ви не можете змінити те, з чим не хочете боротися.

Якщо ви хочете отримати щось нове, ви повинні припинити робити старе. Якщо ви хочете отримати те, чого ви ніколи не мали, то повинні зробити те, що ніколи не робили. Суть в тому, що ви завжди будете залишатися там, де ви перебуваєте, доки ви не вирішите, де ви хотіли б бути. Не бійтеся починати все спочатку й відновити те, що ви дійсно хочете.

9. Ми всі робимо вибір, але, врешті, наш вибір творить нас.

Між тим, що сталося, і тим, що станеться, завжди стоїть ваш вибір. Ви – не продукт обставин; Ви є продуктом ваших рішень. Йдеться про те, щоб Ви не дали вашому страхові вирішувати своє майбутнє.

10. Єдиний шлях між бажанням і результатом – дії.

Неможливо обійти необхідність робити свідомі, цілеспрямовані дії.

11. Ваші мрії збуваються тільки тоді, коли ви втілюєте їх у життя.

І це саме те, що робить їх цінними і такими, заради яких варто докласти всіх зусиль.

12. Переможці перемагають не тому, що їм дозволяють це робити, а тому, що вони вирішують це зробити.

Пообіцяйте собі щось чудове, а потім зробіть все необхідне, щоб виконати цю обіцянку. Ви були народжені, щоб бути успішним. Утім, щоб бути успішним, ви повинні планувати, готуватися, сподіватися і працювати, кожен день. Успіх не є секретом. Успіх – це напрямок, процес і спосіб життя.

13. Якщо успіх не має ціни, то він не буде мати ніякої цінності.

Заплатіть ціну. Зробіть роботу і насолоджуйтесь нагородою. Набагато краще бути виснаженим від важливої роботи, ніж бути втомленим від того, що нічого не робити. Докладіть зусилля і живіть життям, яке ви собі уявляєте.

14. Проблеми є частиною кожної історії успіху.

Життя стає більш цінним і корисним, оскільки воно стає більш вимогливим. Якщо у вас виникли проблеми, це добре. Це означає, що ви прогресуєте. Це означає, що ви вчитеся і зростаєте. Єдині люди, які не мають проблем, – це ті, хто нічого не робить.

15. Зосередження уваги на дрібних проблемах є найбільш шкідливою звичкою людини.

Відкиньте цю звичку. Негативні моменти в житті не потребують вашої допомоги 24/7. Зосередьтеся на своїх радощах, позитивних здобутках, на вашій любові і ваших цілях. Спрямуйте свою енергію на позитивні сторони життя – можливості – і зробіть крок у правильному напрямку. Великі результати в житті й бізнесі здобуваються через зосередження і використання хороших можливостей, а не завдяки пошуку і вирішенню кожної дрібної проблеми.

16. Невдачі є неминучими і необхідними.

Поразка повинна стати вашим вчителем, а не зловмисником. Поразка – це урок, а не втрата. Це тимчасовий, необхідний об’їзд, а не безвихідний тупик.

17. У житті те, що ви хочете і те, що ви отримуєте, рідко абсолютно збігаються.

Зрештою, після всього сказаного і зробленого, найбільш цінне зустрінеться на вашому шляху, а що не є таким – відпаде. Просто пам’ятайте, що найбільші дари життя не завжди можуть мати зовні ту обгортку, яку ви очікуєте.

18. Ви саме там, де ви повинні бути в цей самий момент.

Навіть якщо речі навколо не такі, які ви хочете, щоб вони були. Навіть якщо потрібно більше зробити або скасувати. Навіть якщо ви відчуваєте, що потрібно почати все з нуля. Кожен досвід і крок є необхідним.

19. Ви не можете змінити вчорашній день, але ви можете зруйнувати сьогоднішній, піклуючись про завтрашній.

Будьте присутнім і свідомим кожну мить. Зосередьтеся на сьогоднішньому житті. Завтра покаже себе саме так, як і має бути.

20. Коли ви проводите свій час в хвилюванні і в занадто складних роздумах про все, ви просто використовуєте свою уяву, щоб створити речі, яких ви не хочете мати.

Цим усе сказано.

21. Ви не можете жити позитивним життям з негативним ставленням.

Найбільш недооцінена риса всіх успішних людей, яких я зустрічав – позитивне налаштування. Ваше ставлення до життя безпосередньо визначає, наскільки добре ви живете.

22. Життя постійно змінюється, і часто – непередбачувано.

Так, життя змінюється, і ви також можете змінюватися. Якщо вас тягнуть в різні боки сили поза вашим контролем, візьміть час, щоб спокійно переналаштувати себе відповідно до того, що ви цінуєте в житті. Майте мужність, щоб зробити необхідні зміни, коли ви повинні це зробити, міцність, щоб довести справу до кінця, і віру, що все вийде так, як ви прагнете.

Джерело: НародUA