За церковним календарем 23 березня іменини Галин. У цей день треба потішити всіх знайомих володарок цього імені увагою та приємними словами, адже вони чекають на привітання з іменинами!
Яке значення має ім’я «Галина»?
Це ім’я – своєрідна “візитка” українських жіночих імен. Вчені вважають, що українська форма цього імені виникла від давньоруської назви пташки галки, що в перекладі сучасною мовою означає чорна. Є й інша версія походження цього імені – від імені дочки морського володаря нереїди Галини.
З давньогрецької мови Галина — тиха, лагідна, спокійна. Зокрема — штиль на морі, тиха погода. У грецькій міфології — німфа, яка уособлює чисте і спокійне море, покровителька моряків. Також в перекладі означає безтурботна. Проте Галина володіє твердими рисами, завжди впевнена в своїй правоті. Життєрадісна і творчо обдарована.
Поруч з цим ім’ям зустрічається у вжитку також ім’я Галя, яке старовинні календарі тлумачать як «кішечка».
Характеристика імені Галина
У дитинстві Галина росте слухняною дитиною. Вона добре вчиться, радує своїх батьків успіхами. З народження, усвідомлюючи себе дівчинкою, вона любить вбиратися, красуватися перед дзеркалом. Віддає перевагу дружити з хлопчиками, граючи з ними в рухливі ігри.
В юному віці Галина зачитується книгами. Її приваблюють фантастичні повісті, романи, розповіді про подорожі. Активна по своїй натурі, вона любить походи, гуртки, тому в колах хлопчаків користується репутацією «свого хлопця».
З-за слабкого імунітету, яким страждає Галина протягом усього життя, її організм часто переносить інфекційні захворювання.
Ім’я Галина характеризується великою працьовитістю. Вона встигає і на роботі, і по домашньому господарству. Любить компанії, де прагне перебувати в центрі уваги. Вираз «будинок повна чаша» має безпосереднє відношення до значення імені Галина.
Які Галини у справах?
Не дивлячись на те, що зовні Галина часто виглядає скромно, вона здатна на дивовижну працездатність. Часто йде на подвиги і самопожеpтву. Як правило своє життя вона присвячує родині та близьким.
До справ Галя підходить з повною відповідальність і великою завзятістю, віддає перевагу доводити будь-яку розпочату справу до кінця і відповідно до очікуваного ефекту, навіть якщо для цього буде потрібно почати його спочатку або переробити одне і те ж дію кілька десятків разів. Перед тим, як що-небудь зробити, вона як добрий стратег продумає кожен наступний крок.
Вона наполегливо йде до наміченої мети, але дуже імпульсивна і чуттєва. Її ставлення до людей часто визначається настроєм. Крім того, притаманна їй і розважливість: з потрібними людьми вона — сама чарівність, з тим, хто здається їй непотрібним, стає холодна і навіть грyбувата.
Іменини
Галина відзначає День Ангела двічі на рік – 23 березня і 29 квітня. Її покровителька – Галина Коринфська – свята мучениця, постраждала за Христа.
Декілька привітань на День Ангела для Галин:
***
В день святковий гріють душу,
Теплі побажання,
Настрій свята в серці творять,
Щирі привітання!
В іменини ми бажаєм,
І щодня й щомиті,
Хай Галині помагає,
Ангел покровитель!
***
Як пісня дзвінко ллється,
Хай гарно так живеться,
Хай доля посміхається,
Здоров’я додається,
Хай буде свято на душі,
А серце щастям багатіє,
Хай водограй вирує почуттів,
Збуваються всі мрії!
***
Хай Галину нашу ангел вберігає,
І в усьому завжди їй допомагає!
Хай тобі Господь із неба,
Додає усе що треба.
Щоб добре серце мала,
І усім допомагала,
Розцвітала, багатіла,
І з роками молоділа.
Друзі щоб добра бажали,
На роботі поважали,
Щоби жити було мило,
Щоб завжди була щаслива!
Фото з відкритих джерел.
Джерело: Про Львів.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини