30-річна Рапунцель із сивими косами озвучила пропозицію фаната, від якої втратила дар мови

Жінка з Угорщини, 30-річна Ганна Шеперд, володарка довгого сивого волосся, розповіла про дивні прохання від своїх шанувальників, одне з яких – облизне її волосся за гроші. Також угорка зазначає, що часто піддається критиці, але, незважаючи на це, вона допомагає багатьом жінкам у всьому світі приймати себе із сивим волоссям.

За її словами, вперше вона почала в 13 років, пише Daily Star. “Я весь час відчувала себе дуже ніяково. Люди дивилися на мої сиві пасма, і я отримувала зауваження з цього приводу”, – сказала Ганна, – пише ОbozrevatelВона зізналася, що благала маму дозволити пофарбувати волосся, оскільки турбувалася, що виглядатиме старою.

Ганна Шеперд продемонструвала волси.

У дитинстві її часто називали лиходійкою Круеллою з Disney.

“Я пам’ятаю той випадок, коли хлопчик назвав мене Круеллою, і це дійсно зачепило мої почуття. Але з часом я навчилася любити своє сиве волосся, і воно стало продовженням мене”, – згадує вона.

Ганна Шеперд розчісує волосся.

Тоді Ганна вирішила прийняти свої природні локони. З 14 років жінка не зістригала своє волосся, а доглядати за ними стала не зовсім звичайно. Вона миє волосся лише раз на місяць, стверджуючи, що це найкращий спосіб зберегти його здоровим, а розчісує один-два рази на тиждень.

Ганна Шеперд читає книгу.

В результаті, жінка відростила волосся завдовжки 152 сантиметри. Знаннями та своїми способами догляду вона ділиться на особистій сторінці в Instagram, де має майже 17 тисяч підписників.

Ганна Шеперд заплела волосся.

Проте, крім позитивних моментів, у Ганни бувають і дивні прохання від шанувальників-чоловіків.

“Мені пропонували гроші за те, щоб лизнути моє волосся”, – згадує Шеперд.

Ганна Шеперд заплела волосся в косу.

Наразі 30-річна жінка працює фермером разом зі своїм бойфрендом. Після труднощів у підлітковому віці, Ганна допомагає багатьом жінкам у всьому світі прийняти своє сиве волосся.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини