5 найцікавіших міст Китаю, які дивують і одночасно вражають туристів

Уже понад 10 років Китай входить до переліку країн, що найшвидше розвиваються та розбудовуються. Сюди приїжджають туристи, щоб побачити, як представники давньої культури оновлюють свої міста та оточують себе новітніми технологіями.

Редакція підібрала 5 найгарніших міст Піднебесної, які варто побачити кожному, – пише OBOZREVATEL.



Гуанчжоу

Одне з найдавніших міст світу розпочало свою історію понад 2 мільйони років тому. Тоді на території сучасного мегаполісу з’явилося перше поселення, яке швидко розвивалося і переростало у ремісничо-торговий центр Китаю.

Китайські хмарочоси відомі на увесь світ.

Нині тут можна побачити старовинні храми, вік яких рахується століттями, приголомшливі хмарочоси із неймовірною ілюмінацією. А ще в Гуанчжоу проходять десятки міжнародних фестивалів та найбільші в країні концерти.

У Китай щорічно прибувають мільйони туристів.

Лхаса

Столиця Тибету вважається духовним центром світу. Сюди приїжджають паломники для проведення таємничого ритуалу “кори” та медитацій у неймовірно відомому місці сили. Тож не дивно, що саме у Лхасі розташовані дві найбільші буддійські святині – храм Драк Йерпа та Джоканг. Їхні планування розроблені так, щоб більшість кімнат переходили у печери в скелях, де монахи могли б спокійно залишатися наодинці з собою.

Тибет вважають духовною столицею Землі.

Також місто славиться унікальною архітектурою, яка дуже відрізняється від традиційної китайської. Можливо, справа в тому, що Тибет завжди жив окремим життям і не піддавався сучасним світовим віянням.

Монахи Тибету живуть у печерах.

Сіань

Це місто відоме завдяки усипальні правлячої колись династії Цинь. Разом з імператором у спеціальному крипті захоронили 8 тисяч статуй теракотових воїнів з вороними конями. Проте легенда говорить, що поруч лежать останки сотень прислужників монарха з їхніми сім’ями та 50 невинних жінок. Історики досі не підтвердили цей факт, проте величезна територія мавзолею вивчена тільки частково.

8 тисяч теракотових воїнів поховали з імператором.

Ще однією знаменитою пам’яткою міста вважається старовина мечеть, побудована з дотриманням китайських архітектурних традицій. Звичайно, серед місцевого населення дуже мало мусульман. Проте в Сіань у 8 сторіччі прибувало багато арабських торговців. Для них місцева влада звела святиню. Так Китай ще раз довів, що поважає і цінує традиції усіх народів та релігій.

Китайську мечеть побудували для приїжджих арабів.

Гуйлінь

Це місто вважають першим туристичним центром Китаю. І недарма. Дивовижні гірські масиви, озера з прозорою водою та безкраї рисові поля роблять місцевість просто неймовірною. Сюди приїжджають альпіністи для того, щоб підкорити тутешні вершини. Ще тут дуже багато цікавих печер, які в темряві світяться різними кольорами через унікальну фауну всередині.

Пейзажі давнього китайського міста.

Гуйлінь славиться ще й своїми численними парками, наповненими східними квітами та деревами, водоспадами та водоймами. А поруч з містом – древнє поселення, яке збереглося до наших днів без єдиної зміни.Гуйлінь вражає краєвидами.

Ченду

Цей великий китайський мегаполіс дивує туристів поєднанням давніх традицій і новітніх технологій. Поруч із тисячолітніми храмами тут стоять роботи-прибиральники, а вулиці оснащені системами спостереження та захисту населення.

У Ченду багато цікавих локацій.

Але не це зробило Ченду знаменитим на увесь світ. У місті розташований найбільший у світі дослідницький зоопарк, де проживають велетенські панди. Тут сотні цих милих пухнастих звірів, яких так обожнюють туристи.

Ченду – це місто панд.

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини