Автори багатьох книг по продуктивності підказують, що Ви можете зробити БІЛЬШЕ, щоб досягти мети, намірів, удачі, грошей. Але робити БІЛЬШЕ – не так просто. Ви і так постійно зайняті.
Спочатку потрібно навчитися відкидати. Щоб досягти успіху, потрібно стати мінімалістом продуктивності. Ключ до успіху – знайти речі, які можна легко вилучити у ситуаціях, коли краще не зробити нічого, щоб не знизити власну продуктивність.
Ось список моментів, коли краще нічого не робити
Нічого не робіть, коли Вас розпирає злість
Деякі люди вважають, що гнів фокусує емоції, але це не так. Це те ж саме, що фокусуватися на калейдоскопі. Ви впадете з кручі прямо в прірву. Гнів – прямий шлях у цю прірву.
Потрібно почекати, поки буря не вщухне, і подивитись на ситуацію з іншого боку. Час – крапля морфію, яка заспокоює гнів. А потім можна діяти. Гнів – лише зовнішній прояв внутрішнього страху. Страх може бути правий, але гнів не дозволяє нам це побачити.
Нічого не робіть, коли у Вас параноя
Страх допомагає фокусуватися. Якщо Ви потрапили у джунглі, праворуч від вас сидить лев, а зліва зростає яблучне дерево, краще відразу почати мчати туди, до яблуні.
Але часто Ви відчуваєте параною, уявляючи майбутнє, занурене в хаос, повне страждань, ненависті, бідності і самотності. І найкращий варіант – сісти й уявити більш реалістичне майбутнє, ґрунтуючись на тому, що 99 відсотків того, чого ми так боялися в минулому, не збулося.
Нічого не робіть, коли нервуєте
Не існує нічого такого важливого, що не може почекати. А якщо це справді важливо, то це дорога до тебе, а не до ситуації. Це можливість сказати: “Що можна змінити в моєму житті, щоб подібні ситуації не приводили мене в такий стан? Що я можу змінити?” А потім насолодитися цією зміною.
Нічого не робіть, коли Ви втомилися
Пару днів тому я намагався розібратися з однією комп’ютерною програмою – дуже технічною та пов’язаною з фінансами. Почалось це о першій годині дня. Потім стало шість годин вечора. Ще пізніше, проти всіх моїх правил “щоденних традицій”, настала північ, а я досі не наблизився до розгадки. Я втомився. Світ перед очима розпливався. Я почав засинати прямо біля комп’ютера. Минув тиждень, а я досі не розібрався з тим, з чим мені потрібно було розібратися. Іноді потрібно зробити тимчасове перезавантаження. Щоб підвищити власну продуктивність, краще виспатися, ніж битися головою об стінку.
Нічого не робіть, коли хочете комусь сподобатися
Ви робите внесок (лестощі, увагу, неправдиву любов) і отримуєте результат (зворотню неправдиву любов), продовжуєте жити ілюзіями в пошуках мрії, уникаючи жахів, ігноруючи реальність. Чи це допомагає заробляти гроші? Відчуєте ви при цьому почуття задоволення? Ніколи!
Подумайте про найщасливіші моменти у вашому житті. Чи думали Ви у ці моменти гарячково про свої проблеми? Чи ж Ваші думки перебували в повному спокої – у глибинах тихого океану, а не в бурхливих водах.
Тільки перебуваючи в контакті з магією власного мовчання, можна знайти внутрішнього творця і змінити всесвіт.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини