76-річна бабуся щодня проходить 24 кілометри, відвозячи онука на візку до школи

Ши Юйінг, 76-річна жителька Китаю, щодня проходить 24 кілометри, відвозячи 9-річного онука на інвалідному візку до школи та забираючи його.


Фото взяте з dailymail.co.uk
Бабуся – єдина опікунка хлопчика, йдеться на The Daily Mail.

Я возитиму його доти, поки у мене вистачить сил“, – розповіла жінка.

Її 9-річний онук Хаовен має дитячий церебральний параліч (ДЦП), який вражає мозок і не дає координувати рухи. Хлопчик сам не може ходити й потребує цілодобового догляду.

Фото взяте з dailymail.co.uk
ДЦП йому діагностували у 2-річному віці, коли батьки звернулися до лікаря, тому що дитина не могла ходити.


Фото взяте з dailymail.co.ukБатьки Хаовена розлучилися, коли йому було 4 роки, тому що влізли у борги через потребу лікувати сина й постійно не знаходили спільної мови.Його тато зараз працює в іншому місті, щоб мати можливість фінансово підтримувати сина. Мама хлопчика вийшла заміж удруге й має тепер свою сім’ю.

Фото взяте з dailymail.co.uk

Дитина залишилася на опіку бабусі, яка спершу використовувала велосипед, аби відвозити хлопчика.Минулого року місцеві управлінці подарували дитині інвалідний візок, тож тепер бабуся возить онука до школи і забирає його.Ши Юйінг не скаржиться на те, що 76-річному віці їй доводиться проходити такі великі відстані. Вона розповідає, що попри нездатність ходити, її онук – дуже розумний хлопчик, йому добре вдається математика.Бабуся також шукає для Хаовена хорошу школу для людей з інвалідністю, сподіваючись, що там йому зможуть дати більше, ніж у звичайному навчальному закладі.

Джерело: Українська Правда. Життя

Comments

comments