Перелік підприємств Укроборонпрому, з яких Верховна Рада та президент зняли заборону на приватизацію, містить удвічі менше об’єктів, ніж заявила колишня прем’єр-міністр, лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко.
Про це пише Газета.юа.
Вони навели заяву Тимошенко: “Зняття заборони на приватизацію стратегічних об’єктів української власності. Хочу звернути увагу, що там все, включаючи 124 підприємства промислово-оборонного комплексу України під час війни. Що ми робимо, дорогі друзі? Ви розумієте, що нам сьогодні по політичним обставинам зброю ніхто не продає. 124 підприємства Укроборонпрому, якщо підуть з молотка, хто буде захищати країну?”.
Ці слова лідерки “Батьківщини” не відповідають дійсності, пишуть журналісти.
17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує перелік заборонених до продажу об’єктів. Говорячи про це, Тимошенко фактично заявила, що список охоплював 124 підприємства в управлінні концерну. Закон “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації”, який втратив чинність, містив старі назви органів управління. Однак, порівнявши повний список держпідприємств із законом, можна побачити: скасували заборону на приватизацію 59 об’єктів Укроборонпрому.
Тобто, втратив чинність перелік, який охоплював вдвічі менше підприємств в управлінні Укроборонпрому, ніж заявила Тимошенко.
Окрім цього, Канада дозволила продаж зброї в Україну на початку липня 2019-го. А США планують продовжувати надавати військову допомогу.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини