Центр протидії корупції опублікував у Facebook допис, у якому назвав українських суддів знахабнілою кастою, яка живе у паралельній реальності. Підставою для таких звинувачень стало звернення суддів до Верховного Суду України.
У своєму зверненні судді протестують проти зниження зарплати на час карантину, називаючи такі обмеження непропорційними та такими, які обмежують більше суддів, ніж інших держслужбовців. Також служителі Феміди запевняють, що «вони, як і правоохоронці, на передньому краї боротьби з інфекцією» (коронавірусом – ред.).
Судді переконані, що в Україні – достатня фінансова спроможність: «Збільшується фінансування державного телебачення, музеїв, будівництва нових доріг та аеропортів, що свідчить про достатню фінансову спроможність держави в цей період».
У Центрі протидії корупції таке звернення прокоментували категорично: «Знахабніла каста, яка живе в паралельній реальності. Вся країна затягнула паски, хто чим може допомагає медикам, а судді посміли заявити, що обмеження на час карантину зарплати до 47 тисяч грн. на місяць є неприпустимим. А пожити як звичайні люди не пробували? Купівля нового авто чи земельки почекає».
“Знахабніла каста, яка живе в паралельній реальності. Вся країна затягнула паски, хто чим може допомагає медикам, а судді посміли заявити, що обмеження на час карантину зарплати до 47 тисяч грн на місяць є неприпустимим. Бо вони, бачите, “на передньому краї боротьби з інфекцією”. Хм, не лікарі, а судді? Оце так відкриття.
Ось ще один феєричний аргумент: Обмеження зарплати не узгоджується з гарантіями незалежності суддів. Тому “свавільно встановлювати або змінювати розмір винагороди” категорично не можна. Дивуються шановні судді, як так, на будівництво нових доріг та аеропортів гроші є, а мільйонів на зарплати суддям немає?
Бідкаються, що складна фінансова ситуація в країні не може виправдати зменшення зарплат, які часто складають кількасот тисяч гривень. А тому вимагають визнати закон неконституційним. А пожити як звичайні люди не пробували? Купівля нового авто чи земельки почекає.
Обличчя авторів звернення – на фото. Там, серед іншого, суддя Кицюк, яку поставили на місце під час конкурсу до Вищого Антикорсуду. Прізвища “героїв” – в коментарях “
Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини