Путін нажалівся Трампу на спроби терактів біля Кремля напередодні 9 травня

Владімір Путін під час телефонної розмови з Дональдом Трампом поскаржився на атаки безпілотників на Москву напередодні 9 травня. Також очільник Кремля згадав про “спроби терактів”.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на росЗМІ.

Що Путін розповів Трампу про спроби терактів

Помічник кремлівського диктатора Юрій Ушаков розповів, що Путін у розмові з Трампом згадав про атаки безпілотників на Москву напередодні Дня перемоги.



За його словами, практично всі дрони нібито були збиті. В ніч на 7 травня, мовляв, росіяни також запобігли й “загрозам скоєння терактів” у центрі столиці – в районі Кремля та Червоної площі.

Путін, звичайно, невипадково сказав про це Трампу, оскільки українці безпосередньо погрожували закордонним учасникам святкових заходів, намагалися – і наш президент публічно про це говорив – залякати закордонних лідерів і не допустити їхнього приїзду до Москви,
– заявив помічник Владіміра Путіна.

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини