Російський лідер Володимир Путін під час телефонної розмови з президентом Франції Еммануелем Макроном відмовився підтримати ідею припинення бойових дій в Україні. Він залишив свою позицію незмінною.
Після розмови з Путіним Макрон телефонував Зеленському. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Bloomberg.
Путін не підтримав пропозицію перемир’я з Україною від Макрона
Путін не змінив своєї позиції стосовно перемир’я з Україною. Пропозицію про припинення вогню Макрон висловив Путіну під час телефонної розмови.
Після розмови з Путіним президент Франції провів окремий дзвінок з українським президентом Володимиром Зеленським, щоб розповісти йому про результати перемовин із кремлівським очільником.
Згідно з повідомленням, Макрон проінформував Зеленського, що Путін як і раніше відкидає можливість встановлення перемир’я чи “режиму тиші”, демонструючи відсутність будь-якої готовності до припинення війни.
