Глава МЗС Ірану Аббасу Арагчі після розмови із в. о. міністра закордонних справ України Андрієм Сибігою заявив, що Україна має відшкодувати збитки за затоплене торгове судно в Каспійському морі.
Джерело: Арагчі в соцмережі Х
Пряма мова: “Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга запевнив мене, що напад на іранське судно був ненавмисним і що Україна не прагне ескалації конфлікту.
Іран також не прагне ескалації, але чітко дав зрозуміти, що будь-який напад на наших громадян або інтереси є неприйнятним. Збитки мають бути відшкодовані”.
Що було раніше: В. о. міністра закордонних справ Андрій Сибіга зателефонував главі МЗС Ірану Аббасу Арагчі й запевнив у бажанні України уникнути ескалації.
Сибіга підкреслив, що всі дії України спрямовані виключно на захист своєї країни від російської агресії і ніколи не були спрямовані проти цивільних суден чи людей.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини

