Як зібрати дитину в школу: що потрібно до навчального 2019 року і скільки це все коштує

Про те, що потрібно першокласнику в школу, батьки починають замислюватися задовго до закінчення літа, адже нинішні розцінки на необхідні товари часом змушують навіть забезпечених людей дивуватися. У порівнянні з попередніми роками, у 2019 вартість багатьох товарів істотно зросла, а в останній місяць літа напевно збільшиться ще заповзятливими продавцями, які теж хочуть заробити в сезон. Отже, що необхідно для того, щоб зібрати дитину в школу — список, поради як заощадити відправляючи в школу першокласників або старшокласників…. 



Список того, що потрібно зібрати дитині в школу 2019

  1. Канцелярські товари — все необхідне для навчального процесу.
  2. Рюкзак або портфель, з яким дитина відправиться в школу.
  3. Шкільна форма — для хлопчиків і дівчаток ціна на неї приблизно однакова, якщо розглядати найбільш бюджетний варіант.
  4. Форма для фізкультури — це не тільки костюм, але і спеціальне взуття.
  5. Взуття на осінь і зиму, а так само змінне взуття на брудну і холодну погоду.

Говорячи про те, скільки коштує зібрати дитину в школу в Україні у 2019 році, не слід забувати і про обов’язкові внески, які доведеться заплатити. Їх сума залежить від самого навчального закладу, стану кабінету і будівлі в цілому. Іноді батьківських внесків на ремонт класу або спортзалу вдається уникнути, але в таких випадках все одно знаходиться стаття витрат, по якій батькам необхідно нести фінансові витрати.

Крім того, далеко не завжди є необхідні підручники. Найчастіше діти, а точніше їх батьки, змушені докуповувати зошити з вправами, наприклад, з української або англійської мови. Окремі матеріали можуть знадобитися і з інших предметів.

Звичайно, багато в чому підсумкова сума витрат залежить від того, де купувати товари. Купуючи одяг у брендових магазинах і торгових точках в центрі міста, доведеться витратити більше, ніж при замовленні форми в інтернеті або купівлі на ринку. Тут уже все залежить від батьків. На вартість впливає і матеріал, з якого виконан одяг. Наприклад, самим недорогим буде костюм, пошитий з поліестеру, а ось вироби до складу яких входить шерсть, обійдуться дорожче.

Вартість шкільної форми від українських виробників у 2019 році

У таблиці представлені ціни на шкільну форму від найбільш популярних українських брендів.

Бренд Штани Блузка Піджак Жилет Сарафан Спідниця Сорочка
Велма 824 грн. 528 грн. 1595 грн. 696 грн. 905 грн. 661 грн. 394 грн.
Lovebutik 450 грн. 390 грн. 500 грн. 400 грн. 450 грн. 500 грн. 390 грн.
«Юність» 540 грн. 270 грн. 510 грн. 189 грн. 324 грн. 189 грн. 297 грн.
# Minivarenyky By Varenyky Fashion 2800грн. 2500грн. 3700грн. 2200грн. 3600грн. 2500грн. 2600 грн.
Sasha 367 грн. 281 грн. 597 грн. 219 грн. 399 грн. 299 грн. 190 грн.

Це далеко не весь перелік брендів, які займаються випуском шкільної форми для дітей. Ціни в таблиці вказані мінімальні, природно, є ряд моделей, які відносяться до більш дорогого сегменту.

Скільки коштує зібрати дитину до школи?

Скільки коштує зібрати дитину в школу в 2019 році?

Як зібрати дитину в школу у 2019 році — це актуальне питання для більшості батьків. З огляду на вартість всього необхідного, відкладати гроші на школу часто доводиться завчасно. Пропонуємо вам детально ознайомитися з тим, що потрібно купити дитині в школу — список досить великий. Вся інформація заснована на статистичних даних і соціальних дослідженнях, які були проведені фахівцями, дані пропонуються в усередненому вигляді.

Одяг для першокласника — як економно зібрати дитину в школу

Вартість повного комплекту одягу для хлопчика і дівчинки відрізняється незначно. Отже, школяреві знадобиться:

  1. Шкільна форма, в яку входить сорочка, штани, жилет і піджак. Його середня ціна складе 2200 гривень, вона залежить від фірми виробника, матеріалу, з якого виконаний одяг, а так само дизайну;
  2. Вишиванка — зараз є необхідним атрибутом для всіх школярів України, коштує вона в середньому 500 гривень, все залежить від того, з якої тканини зроблен виріб. Поплинові вишиванки коштують значно дешевше, ніж лляні;
  3. Взуття. Середня ціна осінніх шкіряних туфель — 1300 гривень, якщо говорити про брендове взуття з престижного магазину, то воно може обійтися і в 3000 гривень, а ось туфлі зі штучної шкіри можна знайти за 500 гривень;
  4. Фізкультурна форма включає в себе спортивний костюм, і спортивне взуття — кеди чи кросівки. Кеди коштуватимуть дешевше шкіряних кросівок — їх середня ціна буде 400 гривень, а ось шкіряні кросівки обійдуться приблизно в одну тисячу. Ціна костюма повністю залежить від виробника, місця придбання та матеріалу. На просторах інтернет магазинів можна відшукати наряд для фізкультури в середньому за 500 гривень, в бутиках ціни не нижче 800 гривень.

Підіб’ємо підсумок: для того щоб зібрати дитину в школу, потрібно більше 4000 тисяч гривень, і це лише на одяг для хлопчика, який відправляється в перший клас. Що необхідно школяркам, і як дешево зібрати дитину в школу? Для дівчинки з носильних речей доведеться придбати:

  1. Шкільну форму, це може бути костюм трійка або четвірка. Вартість вбрання обійдеться приблизно в 1800 гривень, але багато що залежить від того, якої якості одяг, з яких матеріалів, і хто виробник;
  2. Фізкультурна форма — тут вартість така ж, як і на костюми для хлопчиків — середня ціна 1000 гривень, при покупці взуття для занять;
  3. Шкіряні осінні туфлі на дівчинку обійдуться приблизно в 1000 гривень. Багато батьків змушені замінювати шкіряне взуття ганчірковими балетками або виробами зі штучної шкіри, для того щоб зібрати дитину в школу 1 клас більш економно. Таке взуття коштує 400-500 гривень;
  4. Вишиванка — це може бути сарафан, сорочка або просто футболка, ціна такого виробу — від 300 до 800 гривень;
  5. Дівчаткам так само необхідно придбати спеціальні аксесуари для волосся — білі бантики і резиночки, які обійдуться приблизно в 60 гривень, а так само не варто забувати про колготи. Бажано відразу запастися двома і більше парами, вартість кожної становить в середньому 170 гривень.

Разом, перед тим як зібрати дитину в школу, необхідно приготувати тільки на покупку одягу близько 4000 тисяч гривень.

Корисні поради

Що потрібно першокласнику з канцтоварів?

В останні кілька років батьки запевняють, що найбільш оптимальним місцем для придбання одягу для першокласників стали інтернет магазини. Головне, правильно зняти мірки, запросити виміри по виробу у продавця, і ознайомитися з відгуками і рейтингом сайту, на якому робиться замовлення.

  • Для того щоб заощадити на покупці одяг до школи, можна пошукати все необхідне на ринку, тут ціни набагато нижче. Чим в іменних, брендових магазинах і бутиках.
  • Не варто купувати занадто дорогий шкільний одяг — першокласники дуже швидко ростуть, і до наступного року фірмовий наряд може бути вже малий за розміром. Не варто забувати і про те, що першокласники не відрізняються дбайливим ставленням до одягу, так що витрачати позамежні суми на покупку форми не рентабельно.
  • Багато українських виробників пропонують знижку тим покупцям, які купують повний комплект — одяг і взуття — в їхньому магазині, так можна трохи заощадити.
  • Перш ніж купувати дитині форму, слід дізнатися, чи немає в обраній школі обов’язкового особливого стилю одягу. Часто школа оптом замовляє пошиття форми для учнів, а батьки просто оплачують послуги ательє в навчальному закладі.

Що потрібно першокласнику з канцтоварів?

У таблиці наведемо перелік речей, які необхідні дітям, котрі збираються в перший клас. Ціни вказані середні, вони розрізняються залежно від виробника, місця придбання, характеристик товару.

Товар Середня вартість
Портфель або спеціальний ранець для школи Від 500 до 1500 гривень
Прості олівці Від 2.50 за одну одиницю
Набір кольорових олівців Не менше 50 гривень
Ручки які пишуть Від 5 гривень за одну штуку
Набір фломастерів Від 80 гривень
Пенал 100-400 гривень
Фарби для малювання 60 гривень в середньому
Пензлик для малювання Одна штука — 20 гривень
Клей ПВА 15 гривень
Лінійка Від 15 гривень
Ножиці 30 гривень
Стружилка для олівців В середньому 15 гривень
Пральна гумка Від 7 гривень за штуку
Альбом для малювання Щонайменше 20 гривень
Набір кольорового паперу 10 гривень
Набір кольорового картону 15 гривень
Набір пластиліну для ліплення Не менш 55 гривень
Дошка для ліплення з пластиліну В середньому 15 гривень
Зошити на 12 аркушів в кількості 12 штук 70 гривень, при покупці шести зошитів в клітинку, і шести — у лінійку.
Набір рахункових паличок Від 10 гривень
Букет квітів на перше вересня 100 гривень
Папка для зберігання зошитів В середньому 30 гривень
Набір обкладинок для підручників Щонайменше 20 гривень
Щоденник 50 гривень

Разом все, що потрібно школяру з канцтоварів, обійдеться батькам практично в 2 тисячі гривень. Не варто забувати і про те, що сучасний навчальний процес передбачає використання робочих зошитів, контурних карт, атласів, які постачаються окремо, при цьому вважаються обов’язковими для кожного учня.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини