Ален Делон і П’єр Рішар попрощалися з Бельмондо: як зараз виглядають знаменитості (фото і відео)

У мережі показали кадри з похорону легендарного актора Жана-Поля Бельмондо, де засвітилися колеги артиста – Ален Делон і П’єр Рішар. Знаменитості відвідали жалобну церемонію прощання у паризькому Будинку інвалідів.

Так, на кадрах видно, що 85-річний Ален Делон з’явився із сином Ентоні. Попри те, що актор важко пересувався за допомогою тростини, він посміхався і навіть позував перед камерами. На публіці знаменитість постав у класичному смокінгу, – пише Оbozrevatel.Ален Делон на похоронах Бельмондо

А ось 87-річний П’єр Рішар з’явився на церемонії похорону Бельмондо у досить скромному образі – на ньому була чорна сорочка і вицвілий жакет. Актор із сивим довгим волоссям і густою бородою ледве пересувався на двох милицях.

П'єр Рішар на похоронах Бельмондо

Користувачі мережі під відео відзначили, що відомі артисти дуже сильно постаріли. І навіть незважаючи на важкі хвороби, вони змогли попрощатися і вшанувати пам’ять свого колеги.

“Вони обидва вже важко хворі. Вшанували пам’ять колеги. Рішар так узагалі ледве-ледве пересувається. А Делон посміхається. Навряд чи розуміє, де він перебуває. Сумно їх бачити такими. Дуже сумно”, “Не віриться, що таким артистам підвладна старість”, “Боже, старість, що ти робиш із людьми”, – писали шанувальники під відео.

Коментарі шанувальників

Коментарі під відео

Коментарі користувачів мережі