Антилайфхакер: хто такий Хабі Лайме і чому він став інтернет-мемом

21-річний Хабі Лейм з Італії прославився завдяки своєму фірмовому стилю – на коротких відео хлопець доводить до абсурду сцени з повсякденного життя.

21-річний темношкірий блогер з Італії на ім’я Хабі Лейм вельми несподівано став зіркою соцмереж – у нього 113 мільйонів підписників у TikTok та 46,9 мільйонів – в Instagram, передає Сьогодні.

Хабі Лейм прославився завдяки своєму фірмовому стилю – на коротких відео хлопець доводить до абсурду сцени з повсякденного життя. З незворушним обличчям він пропонує підписникам авторські лайфхаки, але насправді виявляється, що жодної потреби в цьому немає, адже людство вже давно придумало краще рішення.Блогер народився 9 березня 2000 року в Італії, де і живе донині. Хлопець не поширює інформації про свою родину, але італійські видання стверджують, що у нього є брати та сестри. Батько блогера займається бізнесом, а мама – домашнім господарством. Хлопець перебуває у стосунках з інфлюенсеркою Заїр Нуччі.

Хабі запустив свій TikTok 15 березня 2020 року – у розпал пандемії коронавірусу це була непогана ідея для додаткового заробітку. На початку кар’єри його контент мало відрізнявся від того, що робили інші, але врешті-решт він знайшов свою нішу.

До того, як стати блогером, Лейм працював відеомонтажером та створював ігрові ролики з геймплеєм. Тепер усе в його житті змінилося!

За даними порталу Celebsfortune, власний капітал хлопця становить близько 300-500 тисяч доларів, а кожен його пост у TikTok оцінюється в 17-29 тисяч!

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Khaby Lame (@khaby00)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Khaby Lame (@khaby00)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Khaby Lame (@khaby00)