Перша леді привітала українців з Новим роком
Перша леді Олена Зеленська привітала українців з Новим роком. Привітання вона опублікувала у Facebook, – пише Газета.юа. “Нехай кожне бажання, загадане в новорічну ніч збудеться! З наступаючим Новим роком!” – написала Зеленська. Перша леді обрала для привітання фото в брючному костюмі смарагдового кольору і шовковій блузі. Зібрала волосся на нанесла непомітний макіяж. Позувала біля прикрашеної ялинки.










