Вбиті данські норки почали виринати з-під землі
Вбиті через коронавірус норки не дають спокою жителям Данії: через кілька тижнів після того, як тварин поховали, вони почали виринати з-під землі. Інформацію про це підтвердили в місцевому міністерстві продовольства та сільського господарства, – пише ВВС. Причиною того, що тіла норок виходять на поверхню стало те, що їх закопали недостатньо глибоко, а також природний процес виникнення …
Вбиті данські норки почали виринати з-під землі Докладніше & raquo;










