Хворий на Covid-19 гуляв містом без маски
У місті Рожище на Волині до відповідальності притягнули чоловіка, хворого на COVID-19. Його помітили на вулицях населеного пункту без маски. Хоч в той час мав перебувати на самоізоляції, – пише Високий замок. Люди викликали копів, але хворий замість того, щоб негайно повернутися додому, засипав правоохоронців нецензурною лайкою. Чоловіка притягнули до адмінвідповідальності — має відпрацювати 60 годин на громадських …
Хворий на Covid-19 гуляв містом без маски Докладніше & raquo;










