“Нате, бл#ть, тварі китайські, здохніть!” – перший москвич із коронавірусом після новини про діагноз (відео)
У Москві офіційно підтвердили перший випадок захворювання китайським коронавірусом COVID-19. Госпіталізовано 24 особи – ті, хто контактував із ним після зараження. На коронавірус захворів 29-річний співробітник Російського футбольного союзу (РФС) Давид Беров, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на “Газета.ру”. Вірус він привіз до Москви з півночі Італії, куди їздив у середині лютого кататися на лижах. До Росії з Італії …










