МАУ дозволили брати в салон літака тварин: українці відгукнулися кото-флешмобом
В авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) розповіли про нововведення для власників домашніх тварин – уже з 12 лютого господарі зможуть брати їх у салон літака. Новиною поділився в Facebook президент авіакомпанії Євген Дихне, показавши своїх улюбленців, – пише obozrevatel. “Ми в МАУ дуже любимо тварин. Ці енергетичні цілителі оточують нас вдома і на роботі, наповнюючи …
МАУ дозволили брати в салон літака тварин: українці відгукнулися кото-флешмобом Докладніше & raquo;










