“Азовець” із позивним “Доцент” у полоні поставив на місце пропагандистів Путіна: їхні провокації не вдалися (відео)

Воїн полку Національної гвардії України “Азов” Владислав Дутчак із позивним “Доцент” у полоні не піддався на провокації російських пропагандистів. Прокремлівські журналісти спробували взяти в нього інтерв’ю, щоб звинуватити полк у воєнних злочинах РФ.

Відповідне відео з’явилося в мережі. Молодший сержант “Азова”, якого евакуювали на окуповану територію Донеччини разом з іншими військовослужбовцями гарнізону Маріуполя, розповів, що він родом з Жовтих Вод Дніпропетровської області, передає Обозреватель.У полку він відповідав за гуманітарну складову, зокрема, читав лекції для особового складу з військової історії світу та України, налаштовуючи на критичне мислення.

Пропагандисти спробували звинуватити “Азов” у масових вбивствах мирних українців у Маріуполі, проте “Доцент” спростував звинувачення, зазначивши, що цього не може бути і йому абсолютно немає в чому каятися.

Крім того, журналісти країни-агресора запитали “Доцента”, хто для нього мешканці псевдореспублік “ЛДНР”.

“Українці. Безумовно, серед них є люди, які помиляються у своїх поглядах, але це українці, такі ж, як і ми. Рано чи пізно ми знайдемо з ними спільну мову, а якщо ми не зможемо знайти спільної мови, то я сподіваюся, що мої діти та їхні діти знайдуть спільну мову”, – відповів “азовець”.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини