Бандерівський гороскоп на листопад

Як житиметься в листопаді бандерівцям і бандерівкам

Журналісти Depo.ua склали бандерівський гороскоп на листопад 2017 року. Жартівливий, але в кожному жарті є крапка істини…

Овнам-бандерівцям в листопаді доведеться часто відкривати двері своєї криївки для друзів, родичів і побратимів і щиро ділитися всім, що вони мають. Зірки кажуть, що цього місяця ви будете дуже багатими і сильними, навіть якщо жодних передумов цьому не було.

Можливо тому, що коли ми допомагаємо іншим, ми водночас відчуваємо і себе багатшими.

Дивіться на життя позитивно, будьте привітнішими (ну ок, принаймні спробуйте), скоро ви отримаєте нагороду за все хороше, що ви зробили для цього світу.

Тільцям-бандерівцям в листопаді захочеться зробити оточуючих щасливими де б ці нещасні не ховалися. Всі знають, що в мистецтві наздогнати і заподіяти добро вам немає рівних, тож пручатимуться ці нещасні недовго і в вашій криївці запанує мир та спокій (у вашому розумінні цього сталого словосполучення).

Побачивши, що все по-їхньому, Тільці-бандерівці заспокоються і знову перетворяться на чарівне телятко з розумними оченятами і довгими віями. Якраз тоді в їхньому житті і стануться найочікуваніші зміни.

Близнюки-бандерівці в листопаді мають налаштуватися на великі цілі і багато працювати. На сімейні справи і спілкування з друзями часу майже не залишиться, але здійснення мети того варте. Тим паче, що ви, в процесі досягнення цілей ще більше згуртуєтеся з побратимами і посестрами, тож знайдете нових друзів.

Чим більше ви працюватимете в листопаді, тим швидше досягнете успіху. Для натхнення зірки радять Близнюкам-бандерівцям займатися спортом, помірно харчуватися і не сперечатися з ватниками в соцмережах.

Якщо Раки-бандерівці давно мріяли викопати собі нову криївку, оновити стару чи взагалі виїхати на зимові кватири, то в листопаді настав той час. На старт, увага, мерщій! Навіть якщо омріяне житло знаходиться за кордоном – Степан Андрійович теж частину свого життя вимушений був прожити далеко від України. Але користь, яку він приніс нації, важко переоцінити. Тож, дослухайтеся до внутрішнього голосу, чистіть зброю і бережіть вишиванку від плям.

В роботі в Раків-бандерівців будуть американські гірки і радянські гойдалки, тобто злети, падіння і все це зі скрипом. Зате із грошима все добре, і якщо особливо не розкошуватимете, то до Різдва матимете і на червоні чобітки, і на кептарик, і на смартфон під ялиночку.

Багато Левів-бандерівців вже гірко сміються, почувши цю фразу, але в листопаді настане час, коли їхні мрії точно здійсняться. Принаймні частково, але і то добре, бо встигнете кожною хорошою подією посмакувати.

Разом із тим, для здійснення бажань є умова – Леви-бандерівці мають менше розмірковувати і більше діяти, не задирати носа і дослухатися до порад тих, кого поважають. (Якщо поради лунають від портрету Бандери на стіні і він вам каже, що ви вже зовсім куку на муню від своїх амбіцій, то так воно і є).

Левам-бандерівцям, які вважають, що вони вже не молоді, варто приділити додаткову увагу здоров’ю і зробити кілька аналізів серцевосудинної системи. Може, записатися до кардіолога на обстеження. Молодим левам-бандерівцям зірки рекомендують підняти рум’яну дупку з дивану і побігати-потрясти гривою на свіжому повітрі.

Діви-бандерівці в листопаді можуть ризикувати чим хочуть, тільки не життям, грошима і коханням, бо наслідки можуть бути абсолютно не передбачувані і сумні як кутя без меду. Ризикувати можна в творчості – знайдіть собі хобі і відривайтеся в ньому так, щоб гай шумів.

Всередині місяці можлива зустріч із людиною, яка змінить ваше життя на краще. Ні, не з мамою із повною торбою закруток із села, бочком кабанчика і карафкою наливки – це буде нова людина, що принесе у ваше життя кохання чи дружбу.

Вирішіть тільки, що вам більше треба.

Терезам-бандерівцям останні місяці почало здаватися, що життя – ніяка не смугаста зебра, а просто чорна конячка, кульгава на чотири ноги, шляк би їй потрафив, але от вам солодкий листопад, з якого все починає змінюватися на краще. Ви зможете досягти успіху в роботі, завоювати полкову казну противника чи серце людини, яка вам сподобалася, поїхати у відпустку чи зробити в криївці капітальний ремонт. Головне – не опускати руки після невеликих невдач і не констатувати “ну от, знову почалося”.

Щоб успіх був на вашому боці, зірки радять не сваритися з родичами і полковою старшиною і не займатися прокрастинацією. Це схильність людини відкладати неприємні завдання на потім, тяжіння до справ, що приносять більше задоволення або швидший результат, а не те, що ви подумали….

Самотнім Терезам-бандерівцям рекомендується заводити знайомства в реальному житті, а не в соцмережах. Тоді не доведеться займатися всю зиму тим, що ви прийняли за прокрастинацію.

Скорпіонам-бандерівцям в листопаді доведеться викликати на бій власну параною. Від того, програєте ви їй чи виграєте залежить ваше подальше особисте життя – ревнощі лестять всім, але тільки на початку, пам’ятайте про це.

На роботі рекомендується менше сперечатися із побратимами і старшиною. І навпаки – завзятість і відповідальність допоможуть Скорпіонам-бандерівцям обійняти більш високу посаду і отримати премію.

Стрільці-бандерівці останнім часом неґречно ставилися до свого здоров’я і тепер мусять виділити час і гроші на себе. Все інше не потребуватиме стільки сил і коштів і вирішитиметься відносно легко. Робота вам вдаватиметься, за допомогою зверніться до побратимів – це не покаже вашу слабкість і навпаки, допоможе укріпити авторитет і стосунки в колективі.

Можливе цікаве романтичне знайомство під час дальньої поїздки, тож, не відмовляйтеся від відрядження. Робочі знайомства також будуть вельми корисними.

Якщо у Стрільців-бандерівців тривалий час були проблеми зі спадком, в листопаді вони можуть вирішитися з великим зиском.

Як і Скорпіонам-бандерівцям, бандерівцям-Козерогам в листопаді доведеться битися, тільки не собою, а з заздрісниками (що, в принципі, не заважає цим двом доблесним знакам скооперуватися і допомогти одне одному). Козероги-бандерівці в листопаді матимуть стільки енергії, що хоч басейн нею заливай.

А от гроші зірки радять економити, інакше постувати доведеться не тільки перед Різдвом, а й до восьмого березня.

І ще зірки радять уважніше ставитися на роботі і не гарячкувати, якщо з’явиться бажання написати рапорт на звільнення. Інколи треба трохи потерпіти, щоб все повернулося на вашу користь. Річка, труп ворога, течія у ваш бік. Ну, ви розумієте…

Якщо Водолії-бандерівці не будуть обережними, листопад може стати для них суцільною п’ятницею 13-го. Зірки радять бути дуже обережними не тільки в бою і роботі, а в криївці, коли варите борщ чи навіть займаєтеся любощами.

Такий у вас зараз період.

В особистому житті треба спиратися на інтуїцію, вона покаже, хто вам друг, а хто ватна почвара.

Водоліям-бандерівцям, які мають дітей, треба в листопаді приділяти їм більше уваги, інакше потім доведеться відучувати їх палити, матюкатися і все їсти з магазинним майонезом.

Схоже, зірки налаштовані на каламбур, бо рекомендують бандерівцям-Рибам в листопаді більше мовчати. Не беріть участь в суперечках з побратимами, не сперечайтеся з командиром. Всі знають, що ви людина вельми розумна, але якщо ви триматимете свою думку при собі, вони будуть дуже вдячні.

Нерозтрачені емоції вилийте в особисті стосунки – отут буде повна ідилія і розуміння.

Якщо потягне на екстрим, зірки радять не експериментувати з алкоголем і психікою, а зайнятися якимось не традиційним для вас видом спорту.

Comments

comments