Без Apple, Disney і IBM: через антисемітський твіт Маска компанії відмовляються від реклами в Х

Ілон Маск вкотре втрапив у скандал. Цього разу ідеться про його антисемітський коментар у соцмережі Х, раніше відомій як твітер. Через пост Маска світові компанії забирають рекламу з соцмережі.

Ілон Маск залишив свій коментар під антисемітським постом в Х. Він короткий, але достатній, щоб закенселити мільярдера, – пише 24 канал.

Що написав Маск

Він висловив згоду зі словами одного з користувачів Х, який написав, що “єврейські громади наполягали на ненависті до білих”.

Це абсолютна правда, – написав Маск.У профілі чоловіка, з яким згоден скандальний бізнесмен, вказано, що він цікавиться психологією та нейронауками. Але його стрічка сповнена мови ненависті, і соцмережа навіть попереджає про “чутливий контент”.

Якою була реакція компаній

Бізнесмен залишив свій коментар 15 листопада, а вже 17 листопада стало відомо, що низка світових компаній не будуть розміщувати свою рекламу в Х.

Які компанії забирають рекламу із соцмережі Х:

  • Apple;
  • IBM;
  • Warner Bros;
  • Paramount;
  • Sony Pictures;
  • Disney;
  • Comcast / NBCUniversal;
  • кіностудія Lionsgate.

Дослідники задокументували тривожне зростання кількості антисемітських і расистських публікацій у соціальній мережі після її катастрофічного придбання, – пише The Guardian.

Сам Маск зазначав, що Disney і Apple є одними з найбільших рекламодавців у Х, тож їхній відхід позначиться на бізнесі, який і так переживає не найкращі часи.

До того ж деякі компанії відмовилися розміщувати рекламу в Х просто перед виходом нових фільмів. Наприклад, Disney пішов із Х перед прем’єрою нового мультфільму Wish (її заплановано на 22 листопада), а Lionsgate мають випустити в прокат приквел “Голодних ігор”.

Хто ще відреагував на пост Маска

Скандального мільярдера засудив навіть Білий дім. Там указали, що цей твіт суперечить основним цінностям американців, а “огидну пропаганду антисемітської та расистської ненависті” рішуче засуджують.

Генеральний директор X Лінда Яккаріно написала, що дискримінація – це “гидко і неправильно”, тож вона має припинитися, але не назвала ім’я Маска.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини