Білл Гейтс назвав дві головні загрози, які чекають на людство після пандемії коронавірусу

Білл Гейтс, який був був одним з перших, хто попереджав про ймовірне настання пандемії, перелічив можливі наступні загрози.

Про це він розповів в інтерв’ю для Youtube-каналу Veritasium, передає Espreso.

Про глобальну пандемію мільярдер попереджав ще в 2014-2015 роках. Тепер же, під час коронавирусної пандемії він упевнений: дві наступні небезпеки для людства — це біотероризм і зміна клімату.

Гейтс упевнений, що люди зробили замало, щоб підготуватися до пандемії тому, що вони відбуваються досить рідко. Через це у людей з’являється відчуття того, що ця проблема їх не торкнеться, а тому вкладати багато грошей в її запобігання багатьом здається недоцільним.Він упевнений, що пандемії будуть з’являтися постійно “через те, як люди взаємодіють з іншими видами”, і повністю уникнути ймовірності появи нової хвороби неможливо. Проте, людство може зробити так, щоб вони були не такими смертоносними, правильно реагуючи на потенційні небезпеки.

У числі таких потенційних небезпек мільярдер виділив біотероризм — на його думку, ймовірність, що “хтось з поганими намірами спеціально створить вірус” набагато вища, ніж наступ нової пандемії найближчим часом.

Друга річ, якої побоюється Гейтс — зміни клімату: “Щороку кількість загиблих буде навіть більшим, ніж кількість загиблих під час цієї пандемії”, — говорить він.