Блекаут в окупованому Криму та Сибіру: понад 200 тисяч росіян сидять без світла, хто тому винен

Допоки окупанти планували влаштувати блекаут в Україні, той постукав у двері до них самих. На території країни-агресорки та тимчасово окупованому півострові великі проблеми з електропостачанням.

Так, станом на 20 листопада, в окупованому Криму майже 7 тисяч споживачів залишаються без світла. У Міненерго пояснили, що трапилося, – пише 24 канал.“Підривна діяльність” вітру

Світло на півострові почало зникати у неділю 19 листопада. Повністю від електропостачання вимкнули 88 населених пунктів. Вчора вдень понад 50 тисяч людей сиділи у темряві. На ранок їх кількість зменшилася до 6, 8 тисяч осіб.

У міноборони країни-агресорки повідомили про масові відключення електромережевих об’єктів “Крименерго” через численних аварії на мережах, причиною яких став сильний вітер швидкістю до 30 метрів за секунду.

Висока загроза у Сибіру
Режим надзвичайної ситуації оголосили в окремих містах російського Сибіру. Там у кількох регіонах також виникли проблеми з енергопостачанням через різке погіршення погоди та ураганного вітру, пориви якого досягали 35 метрів за секунду.

Кількість відключених абонентів через ураган у Сибіру перевищила 225 тисяч осіб. Найбільше – близько 96 тисяч осіб – у Красноярському краї. У деяких містах не працюють трамваї та тролейбуси. Негода пошкодила житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури, автотранспорт.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини