Російська пропаганда розповіла росіянам, що українські бійці вирощували сарану із США в ангарі на Луганщині, звідки комахи пішки виходили та атакували посіви Луганської області та Росії.
Джерело: РИА Новости, пише Українська правда
Деталі: Російська пропаганда показала жінка у військовій формі, яка нібито знайшла у санітарній станції “лист” 2019 року. В ньому українську бригаду просять “забезпечити супровід товару з Вашингтонського дослідницького університету в Міссурі на територію Луганського облрибкомбінату”.
Далі жінка розповідає, що вона “подивилася в інтернеті” і виявила, що лабораторія цього університету займалася виведенням бойових комах і ставила експерименти на сарані в “саперній справі”.
Жінка запевняє, що на Луганщині є ідеальні умови для “легкого та швидкого” розведення сарані. Далі російська пропаганда показує, як жінка прогулюється ангаром:
Пряма мова: “На те, що тут, в ангарі, знаходилися личинки сарані, вказує велика кількість тирси з піском – це субстрат для розвитку личинок або для якогось їхнього зберігання, поки вони не потраплять у поживне середовище”.
Більше деталей: Далі оператор навів камеру на “крила сарані”, які випадково знайшлися на підлозі. Також вони показали нібито згорілу сарану, з якою, за словами жінки, “щось сталося під впливом хімії”.
Пряма мова: “З селітри робилися димові шашки, які створювали плотний бар’єр, щоб сарана не летіла по вітру. Місцеві жителі кажуть, що спочатку сарана не летіла. В напрямку того струмочка (показує рукою – ред.) вона ще пішки вийшла. Тобто спочатку не летіла, а коли почали все палити – вона піднялась (у повітря – ред.) і почала летіти у бік “ЛНР” і Росії”.
Ще більше деталей: Інший нібито військовий розповідає, що калюжі на землі ангару вказують на те, що тут розвантажували хімікати, а глядачу показують калюжу “отруйного кольору”.
Жінка запевняє росіян, що однаковий розмір сарані, яка вилетіла у липні, свідчить про те, що її походження є неприродним. Про це, як вона сама зазначила, їй сказали “місцеві екологи”.
Далі роспропаганда показує нібито свідків нальоту сарані.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини