Будинок з “Ігри в кальмара” реальний: що знайшли туристи в Іспанії (фото)

В Іспанському місті Кальпе знайшли комплекс, який дуже схожий на будинок з нашумілого корейського серіалу від Netflix “Гра в кальмара”.

Як повідомляє The New York Post, цей будинок виявили мандрівники, які скористалися сервісом з короткострокової оренди житла Airbnb. Він знаходиться в місті Кальпе (провінція Аліканте, недалеко від Валенсії) і привернув туристів своїм зовнішнім виглядом. Це житловий комплекс La Muralla Roja, який перекладається з іспанської як “Червона стіна” через відповідний колір фасаду будівлі. Крім червоного кольору тут зустрічається і блакитний. Спроєктував комплекс архітектор Рікардо Бофілл, а побудували його в 1973 році, ще задовго до того, як серіал потрапив на екрани, передає Обозреватель.Дизайн виконаний в дусі постмодерн, через велику кількість сходів він нагадує фортецю з лабіринтом.

Архітектор розповідав, що яскраві кольори були обрані не просто так. Відтінки червоного повинні контрастувати з навколишнім ландшафтом, а відтінки синього, в який пофарбували сходи і тераси – зливатися з небом.

Житловий комплекс складається з 50 з’єднаних між собою триповерхових будинків. Доступ до них здійснюється через патіо і сходи. З вікон апартаментів відкривається вид на Балеарське море. Зняти житло тут можна від $ 110 до $ 270 за ніч. Тут пропонуються невеликі студіо і апартаменти з двома і трьома кімнатами. Також постояльці зможуть скупатися в басейні і скористатися терасою на даху ЖК.