«Бунт прийшов, звідки не чекали» – телеведуча Даниленко про припинення карантину в Черкасах

Про завчасний вихід із карантину у Черкасах написала телеведуча Тетяна Даниленко у своєму Facebook. «Неможливо змусити всю країну сидіти без грошей вдома, коли сам заробляєш на кожному дні карантину», – прокоментувала Даниленко.

“Бунт прийшов, звідки не чекали.

Не з Харкова, не з Дніпра і навіть не з Києва. Черкаси самовільно вийшли з карантину, не чекаючи розпоряджень уряду.

Місто дозволило працювати дрібному бізнесу. Бо карантин вдарив найбільше по самозайнятих людях. Як у 90-их: бюджетники отримують бодай щось – ці гроші малі, але регулярні. А ось дрібному бізнесу, у якого всі гроші в обігу, було наказано йти на евтаназію.Президент закликав усіх зберігати робочі місця, продовжувати платити зарплати і продовжувати платити податки. Плюс оренда. Плюс кредити. Без всяких компенсацій з боку держави.

Якщо в Італії чи Іспанії можливість фізично вмерти з голоду дорівнює нулю, у Німеччині не працювати під час карантину значно вигідніше, ніж працювати, то в Україні все інакше: немає хліба – їжте тістечка, – рекомендують з Банкової.
Десь воно мало рвонути.

Владі ще дуже пощастило, що люди все-таки свідомі і трималися максимально довго.
Рвонуло лише тоді, коли цинізм став абсолютно неприхованим. Неможливо змусити всю країну сидіти без грошей вдома, коли сам заробляєш на кожному дні карантину.”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини