“Був “професором”, але як Янукович” – вчителька розкзала про прем’єра Гончарука

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук добре навчався у школі.
Гончарук на фото у жовто-блакитному спортивному костюмі.
Про це пише “Українська правда” із посиланням на його знайомих з юнацьких років у місті Городня на Чернігівщині.

“Якщо ви запитаєте про його перше кохання, то сказати нічого. Я Льошу з дівчиною ніколи не бачила. Була зустріч випускників. У багатьох діти. Кажу: “Льоша, вже і тобі пора! Що ж ти чекаєш?”. А він віджартовується: “Все буде. Іншим я поки зайнятий”, – розповіла класна керівниця Гончарука та показала шкільні фото.Ті, хто навчав і виховував Гончарука, малюють майже ідеальний портрет. Навчався він добре. Швидше гуманітарій, ніж технар. Завжди був ерудованим, не боявся ставити незручні запитання і вступати в дискусії.

“Він дійсно виділявся серед дітей. Ми його називали “професор”. Але він був справжнім ерудитом. Не таким “професором”, як Янукович”, – кажуть про Гончарука.

Також відзначають, що майбутній прем’єр завжди стильно одягався та любив виділятися серед однолітків.

“Він завжди міг себе подати. Зараз точно так себе веде, як і в школі. Бачили, він білочку помітив? А не сидів, як “сухар”, – сказала вчителька.

“Ось, дивіться, Гончарук Олексій Валерійович. Випуск 2001 року. 12-ть по “Українській мові”, по “Літературі”, “Всесвітня історія”, “Історія України”, “Географія”. Майже всі гуманітарні науки – вищий бал. “Фізика”, “Алгебра”, “Геометрія”, “Хімія” – 11-ть”, – розказала директор ліцею, де здобув середню освіту Гончарук.

Найнижча оцінка в атестаті майбутнього прем’єра – 10 за “Військовий вишкіл”.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини