У Бєлгороді працює ППО та палає нафтобаза (фото, відео)
У Бєлгороді, можливо, сталася “бавовна” на нафтобазі. У російському Бєлгороді лунають вибухи 15 жовтня: це може працювати протиповітряна оборона. Про це пишуть місцеві пабліки, – пише ТСН. Так, повідомляється про дим у районі смт Разумне Бєлгородського району. Також припускається, що це міг бути “приліт” у нафтобазу. Нагадаємо, на ТЕС у Бєлгороді 14 жовтня з невідомих причин впала російська ракета, яка …
У Бєлгороді працює ППО та палає нафтобаза (фото, відео) Докладніше & raquo;










