В СРСР ceкcy не було приблизно так само, як і ceкc-символів – тобто були, просто так їх не називали. Йдеться насамперед про акторів. Вони володіли всіма атрибутами таких – у них була популярність, величезна кількість прихильниць і романів.
Серед таких знаменитостей – Леонід Биков, Микола Єременко, Володимир Висоцький, Василь Лановий та інші. OBOZREVATEL вирішив згадати, як виглядали найпопулярніші чоловіки СРСР/
Леонід Биков
- Велику популярність йому принесли комедії “Приборкувач тигрів” (1954) і “Максим Перепелиця” (1955): перша вийшла в лідери радянського кінопрокату (друге місце при 36,7 млн глядачів), а головна роль солдата Максима Перепелиці на довгі роки стала візитною карткою Бикова.
Микола Єременко
- Прославився він після виходу на екрани фільмів “Виконання бажань” і “Червоне та чорне”. У 1980 році за роль Сергія Сергійовича у фільмі “Пірати XX століття” його визнали найкращим актором року за версією журналу “Радянський екран”. Красень-актор з юності мав успіх у дівчат.
Володимир Висоцький
- Радянський поет, актор театру і кіно, автор-виконавець пісень; автор прозових творів і сценаріїв. Лауреат Державної премії СРСР. Як поет Висоцький реалізував себе передусім у жанрі авторської пісні. Перші з написаних ним творів належать до початку 1960-х років.
Василь Лановий
- Легендарний радянський і російський актор, театральний педагог, Народний артист СРСР (1985). Прославився ролями у фільмах “Анна Кареніна”, “Офіцери”, “Пурпурові вітрила” і багатьох інших шедеврах вітчизняного кіно.
Анатолій Кузнєцов
- Він прославився головною роллю у фільмі “Біле сонце пустелі”, і через безліч років після виходу картини на екрани актора як і раніше всі знають як “червоноармійця Сухова”.
Володимир Івашов
- Радянський і російський артист. Для глядачів він назавжди залишився Альошею Скворцовим, героєм першої ролі в кіно з картини Григорія Чухрая “Балада про солдата”.
Микола Олялін
- Дебютував у кіно в 1966 році у фільмі “Дні льотні”, де зіграв льотчика-випробувача, і прославився у 1968 році, коли на екрани вийшла стрічка Юрія Озерова “Визволення”. У легендарній кіноепопеї він зіграв капітана Цвєткова.
Олександр Абдулов
- Він прославився у 25 років після того, як зіграв Ведмедя у фільмі “Звичайне диво”. “Той самий Мюнхгаузен”, “З коханими не розлучайтеся”, “Чародії”, “Найчарівніша і найпривабливіша” – список фільмів, у яких знявся актор, налічує близько сотні ролей.
Георгій Юматов
- Відомий радянський кіноактор. Глядачі пам’ятають знаменитість за позитивними ролями комсомольців, героїв війни, моряків.
В’ячеслав Тихонов
- Радянський і російський актор. Найбільшу популярність В’ячеславу Тихонову принесла роль розвідника Ісаєва-Штірліца у 12-серійному телефільмі Тетяни Ліознової “Сімнадцять миттєвостей весни”.