Черниця після восьми років життя в монастирі кардинально змінила життя й подалася в кіно для дорослих (фото)

Вона залишила монастир, коли закохалася у свого викладача.

Колумбійка Юді Пінеда, яка провела вісім років життя в монастирі, кардинально змінила життя й вирішила стати моделлю фільмів для дорослих, – пише ТСН, із посиланням на The Mirror.

yudy.pineda Instagram

За словами дівчини, коли вона була школяркою, до її школи завітали черниці й розповіли про своє життя. Тоді Юді вирішила, що це її покликання, і в 10 років вступила до монастиря послушкою.

Пінеда почувала себе там “дуже щасливою”, але коли виросла, закохалася у викладача теології. Тоді вона зрозуміла, що не зможе присвятити себе служінню богу і відмовитися від чоловіків, і залишила монастир.

yudy.pineda Instagram

Дівчина поселилася в місті Медельїн і влаштувалася на роботу в компанію Nestle. Там вона познайомилася з Хуаном Бустосом, який набирав вебкам-моделей для свого сайту для дорослих. Той покликав її працювати і запропонував щедрий заробіток.

Священик Пінеди порадив їй не погоджуватися на пропозицію, але вона не послухала його. Вона вважає свою роботу “порядною і артистичною” і не бачить в ній нічого поганого. Юда розповіла, що насолоджується мастурбацією та порнографією кожного дня, при цьому регулярно ходить до церкви і ніколи не пропускає недільну службу.