Чоловік Юлії Саніної розповів, чи ревнує її до партнера з “Танців з зірками”

Креативний продюсер і гітарист гурту The Hardkiss, чоловік співачки Юлії Саніної Валерій Бебко у відвертому інтерв’ю розповів, чи ревнує кохану до партнера з “Танців з зірками” Дмитра Жука. Також він зізнався, що захоплюється дружиною і кохає її всім серцем.

Юлія Саніна стала учасницею нового сезону “Танців з зірками”. За час участі на проєкті вона стала однією із фавориток шоу. Проте не обійшлося і без труднощів у сімейному житті. Так, чоловік виконавиці Валерій поспілкувався з журналістами програми “Життя відомих людей” і розповів, як телепроєкт вплинув на їхні стосунки.Зазначимо, Юлія Саніна виходить на паркет “Танців з зірками” разом із Дмитром Жуком. Багато часу вона проводить з партнером у хореографічному залі, адже активно готується до кожного прямого ефіру, щоб показати максимально добрий результат. Тому часу на репетиції гурту The Hardkiss та інші творчі проєкти у неї майже не залишається.

Чоловік Юлії Саніної розповів про ревнощі

Валерій Бебко зізнався, що ревнує дружину до Дмитра Жука. Вона дуже близька з ним у танці і багато часу вже декілька місяців проводить саме з Дмитром. Проте Вал, як люблячий чоловік, у всьому підтримує кохану та допомагає їй. Музикант поділився, що готовий потерпіти цей час, адже для дружини дуже важливий проєкт, а все, що відбувається на паркеті – прояв акторської майстерності.

“Я люблю Юлю так сильно, наскільки можу. Якщо максимум – це 100%, то я кохаю ще сильніше. Захоплююся нею”, – зізнався Бебко.

Він неодноразово приходив на прямі ефіри, щоб підтримати кохану. Не соромився показувати почуття на камеру та палко цілував обраницю.