Чоловік заявив, що після COVID-19 його статевий орган зменшився на 4 см: лікарі кажуть, що це можливо

Медикиня каже, що проблему можна або вирішити лікуванням, або змиритися з цим.

30-річний чоловік із США заявив, що після захворювання на коронавірус його статевий орган зменшився на 1,5 дюйма (3,81 см). Медики наголошують, що таке дійсно можливо.

Про це пише британське видання The Sun, – повідомляє ТСН.Після одужання від COVID-19 у чоловіка почались проблеми з еректильною дисфункцією 

30-річний чоловік розповів, що він у липні 2021 року перехворів коронавірусом та потрапив до лікарні. Проте після одужання у нього почались проблеми з еректильною дисфункцією.

“Коли я вийшов з лікарні, я мав деякі проблеми з еректильною дисфункцією. Після медичної допомоги ситуація покращилась, але у мене є нова проблема. Мій пеніс зменшився. До хвороби мій розмір був вищий за середній, не величезний, але безперечно більший звичайного. Тепер я втратив близько півтора дюйма і він став явно меншим за середній. Це, мабуть, пов’язано з пошкодженням судин, і мої лікарі, здається, думають, що це назавжди”, – каже американець.

Урологи кажуть, що таке дійсно можливо

Докторка медичних наук, урологиня з Портленда Ешлі Вінтер підтвердила таку можливість.

“Це правда, що еректильна дисфункція призводить до скорочення. Оскільки є період часу, коли пеніс не розтягується, коли він не наповнюється кров’ю, і це може призвести до рубцювання пеніса та його скорочення”, – зазначила Ешлі Вінтер.

Урологиня додає, що чоловікам загрожує зменшення розмірів статевого члена лише у тому разі, якщо причина їхньої еректильної дисфункції фізична, наприклад, рак. Також вона зазначила, що останні дослідження показали, що вірус може проникати в кровоносні судини статевого органа та пошкоджувати їх. Докторка послалась на дослідження, під час якого урологи виявили частинки коронавірусу в статевих органах двох чоловіків, які страждали на еректильну дисфункцію після повного одужання від інфекції.

Науковці зазначають, що така проблема є реальною, проте трапляється рідко. Дослідження науковців, в якому взяло участь 3762 осіб, встановило, що із 203 симптомів COVID-19 зменшення статевого органу було одним із найрідкісніших.  За даними дослідження, яке було опубліковане у журналі Lancet’s EClinicalMedicine, з проблемою зменшення статевого органу зіткнулись орієнтовно 5% чоловіків, які хворіли на коронавірус. 

Медикиня каже, що проблему можна вирішити лікуванням

Урологиня Ешлі Вінтер каже, що є два методи вирішення проблеми: це або призначення лікування за допомогою вправ та спеціальних засобів, або ж чоловіку потрібно змиритись з новим розміром статевого органа.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини