У РАЦСІ чи під час вінчання, наречені традиційно одягають обручку на безіменний палець, на якому носять її упродовж всього подружнього життя. Та чому саме безіменний палець удостоєний носити обручку?
А все тому, що у народі безіменні пальці людини вважаються нерозлучними, і щоб молоді не розлучились саме на них одягають перстені.
Звичай носити обручку має дуже давнє, ще дохристиянське походження, та у всіх сучасних християн, обручка також є основним символом вінчання і подружньої вірності. У католиків обручку прийнято носити на безіменному пальці лівої руки, адже вважається, що саме там проходить “артерія кохання”, кровоносна судина, які з’єднана із серцем. У православних та греко-католиків її одягають на безіменний палець правої руки.
Виникає запитання – чому саме на безіменному пальці ми носимо обручку? Згідно китайської культури і традиціям, великий палець руки символізує батьків. Вказівний палець є символом братів і сестер. Середній палець – це ви самі. Безіменний палець уособлює супутника або супутницю життя, а мізинець є символом дітей.
Спробуйте з’єднати мізинці, великі, вказівні і безіменні пальці подушечками, а середні пальці з’єднати в першій фаланзі.
Ви виявите наступне:
– великі пальці мають велику рухливість, що говорить про те, що батьки не завжди будуть поруч з нами. У певний момент життя розлучить нас,
– вказівні пальці мають трохи меншу рухливість, ніж великі. Наші брати і сестри будуть з нами в дитинстві, далі наші доріжки розійдуться,
– мізинці, символізують дітей, також залишаються рухливими: діти виростуть і покинуть батьківське гніздо.
Тепер спробуйте відокремити безіменні пальці один від одного. Здивовані? Ви не можете їх розімкнути! Китайці вірять, що чоловік і дружина пройдуть крізь радості і труднощі спільного життя, не розлучаючись.
За матеріалами Рівне 1.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини