Чому нам не підтримати своїх, – чоловік співачки Лайми Вайкуле про її виступ з українським прапором

Співачка Лайма Вайкуле на концерті в Литві виступила з величезним українським прапором. Чоловік артистки пояснив, що вона не збирається підтримувати росіян, а таким жестом підтримала “своїх”.

Латковський додав, що артистка не лише засуджує війну, а й допомагає українцям, які були вимушені втекти від неї, передає 24 канал.

У нас виступали українці. І в оркестрі у нас українці, і в балеті. Чому нам не підтримати своїх? Ми, крім того, що виступаємо з ними, ще й руку допомоги їм простягаємо. І біженцям допомагаємо, – підкреслив Латковський.

Також чоловік Вайкуле запевнив, що вона не планує виступи в росії. Але причиною цього є не лише війна в Україні, а й збільшення кількості випадків коронавірусу: “Треба дочекатися, поки все це закінчиться, і потім можна щось планувати або робити”.Нагадаємо, на концерті у литовському місті Паланга Лайма Вайкуле розгорнула на сцені великий синьо-жовтий прапор. Артистка наголосила, що вона громадянка Латвії, її позиція та політика країни зрозумілі. Там повністю підтримують Україну та засуджують війну.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини