Чорногорія, Іспанія та Франція у червоній зоні: МОЗ оновило перелік “небезпечних” країн

До переліку «зеленої» зони входять більше 140 країн.

МОЗ оновило перелік країн «червоної» та «зеленої» зон – із урахуванням кількості активних випадків Covid-19 на 100 тис. населення. Про це повідомили у Мінздоров’я, – пише Твоє місто.

Тож, до переліку «зеленої» зони входять понад 140 країн, зокрема: Велика Британія, Росія, Білорусь, Італія та Єгипет, Румунія, Албанія, Польща, Туреччина, Греція.У «червоному» списку опинилися 50 країн, зокрема: Франція, Ізраїль, Іспанія, Мальдіви, Колумбія, Монако та Чорногорія.

Нагадаємо, після повернення з «червоної» країни пройти обсервацію чи здати ПЛР-тест. До слова, зробити це платно можна у львівському аеропорту. Із повним актуальним списком країн обох зон можна ознайомитись за посиланням.

Додамо, що країною «червоної зони» вважають держави, де наявна одна з ознак:

  • кількість нових випадків реєстрації хвороби Covid-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні;
  • приріст нових випадків реєстрації хвороби Covid-19 у державі за останні 14 днів порівняно з попередніми 14 днями становить більш як 30 відсотків.

Після повернення з країн «зеленої зони» обсервація і самоізоляція не потрібні. З умовами в’їзду до різних країн можна ознайомитися на інтерактивній мапі МЗС.