Дамо пісок кожному – нардеп Тищенко знову насмішив українців

Нардеп Микола Тищенко вирішив похвалитися в соцмережах благоустроєм на дитячих майданчиках, чим насмішив українців.

Політик організував привіз піску в Святошинському районі столиці, в якому його обрали депутатом від “Слуги народу”. Фотозвіт опублікували на його сторінці “Слуга Народу – Тищенко Микола – Округ 219” в Facebook, – пише Газета.юа.Судячи з фото, вивантажуючи пісок, робітники не дуже старалися: він то навалений недбалою купою, то ледь покриває дно пісочниці, а місцями і зовсім нагадує курган, “поховавши” під собою конструкції місця для ігор.

“Наша команда вже встигла поліпшити майже 30 адрес. Якщо ви зверталися до нас, але нового піску ще не отримали, не хвилюйтеся – скоро він буде на ваших дитячих майданчиках!”, – підписав фотографії “покращень” депутат.

Користувачів соцмереж “покращення” розсмішило. Миколу Тищенка назвали “міцним господарником” і попросили додати лебедів з шин, відремонтувати кнопку в ліфті.

“А котику моєму привезете піску? А рибкам води? Молимося за вас”, “Дякую вам, наш меценате і філантропе, за цей щедрий дар місту”, “А можна ще воду у водойми і попіл в попільниці організувати? Це буде просто феєрія”, “Нарешті рішучі реформи”, – іронізують користувачі.