Демарші Луцької та Тернопільської міськрад і шокуюча статистика захворювань на коронавірус – це свідчення того, що влада втратила контроль

Заяви місцевих органів влади, які не погоджуються з рішеннями центральної влади щодо протиепідемічних заходів, свідчать, що у Зеленського втрачають контроль за ситуацією в країні.

Про це пише у Facebook народний депутат з фракції “Європейська Солідарність”, лікар-доброволець Яна Зінкевич, – пише Прямий.

Вона наполягає на необхідності негайного проведення позачергової сесії парламенту задля провадження термінових антикризових заходів.“Демарші Луцької та Тернопільської міських рад, а також шокуюча щоденна статистика захворювань на COVID-19 – це свідчення того, що влада втратила контроль. Спочатку за епідеміологічною ситуацією, а тепер і політичною”, – пише Зінкевич.

“Вже давно стало зрозуміло, що так званий карантин був лише формальністю і нічого спільного зі справжньою боротьбою з небезпекою не має. Але навіть така формальність обурює звичайних людей, які борються за своє виживання – і економічне, і фізичне”, – зауважує Яна Зінкевич.

“Безвідповідальність влади, відсутність термінових кроків для боротьби із пандемією наражають країну на ризик повторення жорсткого карантину із ще більш драматичними наслідками для економіки і великим негативним впливом на фінансове становище людей. Тож діяти слід негайно!”, – наполягає народний депутат.

“Європейська Солідарність” вже озвучила свою вимогу від влади терміново зібрати засідання Верховної Ради України, але жодної реакції так і не почула”, – констатує Зінкевич.

“Нагадаю, наші кроки досить конкретні та реальні для впровадження. Депутати зобов’язані ухвалити закони для допомоги лікарям, насамперед – про страхування на випадок захворювання на коронавірусну хворобу. Від початку епідемії на коронавірус вже захворіли 8654 медпрацівника. З областей надходить тривожна інформація про те, що лікарям не виплачують обіцяні надбавки, або затримують їх, а медичні заклади й досі повністю не забезпечені всім необхідним для боротьби з COVID-19”, – наголошує Яна Зінкевич.

“Кабінет Міністрів та Офіс Президента повинні прозвітувати про використання коштів, виділених у спеціальний коронавірусний фонд. Адже залишок всього 3 млрд нерозподілених коштів з понад 60 млрд, що були виділені на боротьбу з коронавірусом, і використання цих коштів на інші цілі, а найбільше на будівництво доріг – це нонсенс.Без конкретних і прозорих дій центру регіони і далі безконтрольно віддалятимуться від чіткої владної вертикалі, не розуміючи кроків влади”, – переконана представниця фракції “Європейська Солідарність”.

Демарші Луцької та Тернопільскої міських рад, а також шокуюча щоденна статистика захворювань на COVID-19 – це…

Gepostet von Яна Зінкевич am Montag, 3. August 2020