Денис Малюська показав платні камери в Одеському СІЗО: фото і ціни зручностей

В Одеському СІЗО відкрили дві платні камери з ремонтом, кондиціонером та бойлером. Фото з камер опублікував у мережі міністр юстиції Денис Малюська.

Платні камери в Одеському СІЗО

В Одесі починають працювати дві платних камери, одна для двох людей, інша – для трьох, написав у фейсбуці Денис Малюська, – пише 24 канал.

Міністр пожартував, що ціни в СІЗО у курортній Одесі “стабільні незалежно від сезону”.

Скільки коштує платна камера

  • доба – 985 гривень;
  • тиждень – 3 502 гривень;
  • місяць – 4 093 гривень.

Річ у тому, що весь Київ відпочиває в Одесі, а платних камер там не було. Столичні жителі могли відчувати дискомфорт. Ну, а ми ж клієнтоорієнтовані,
– додав Малюська.На фото помітно, що камери з ремонтом, кондиціонером та бойлером.

Платна камера в Одеському СІЗО / Фейсбук Дениса Малюськи

VIP-камери з’явилися і в Миколаєві

Міністр також повідомив, що 1 серпня відкрили платні камери і в Миколаєві. Доба в слідчому ізоляторі коштує 452 гривень, тиждень – 1 540 гривень, місяць – 3 666 гривень.

Що відомо про платні камери у СІЗО

  • Кабінет Міністрів 22 квітня підтримав запровадження платних камер у слідчих ізоляторах. Людина може за певну плату отримати покращені побутові умови та харчування.
  • Ці гроші спрямовують до спеціального фонду. Надалі їх використовують для проведення поточних і капітальних ремонтів приміщень слідчих ізоляторів.
  • Експериментальний проєкт планують завершити до 31 грудня 2021 року.

У жителів сіла Вілларібо та Віллабаджо знову свято. Але у Вілларібо є платна камера у слідчому ізоляторі, а у Вілабаджо…

Gepostet von Denis Malyuska am Samstag, 1. August 2020